نتایج جستجو برای عبارت :

استفاده به شرط چاقو!

چاقو شب یلدا 12 عددی از جنس پلاستیک مرغوب تزیین شده با مقوای طرح دار هندوانه جز ظروف یکبار مصرف شب یلدا می باشد ، استفاده از ظروف یکبار مصرف تم جشن و مهمانی ها در مراسم علاوه بر ایجاد زیبایی ، راحتی در بهداشت و نظافت محیط را نیز به همراه خواهد داشت.
برچسب‌ها: چاقو شب یلدا
یادمه کلاس دوم بودم و جو گیر برای خوندن هر چیزی!
یه بار از جلو یه وانت پر از هندونه رد شدیم که رو یه کارتن نوشته بود:هندونه به شرت چاقو!
به طور کاملن اتفاقی کنارشم یه وانت دیگه بود که چاقو وچنگال می فروخت!
منم با خودم گفتم لابد اشتباهی به جای "با" . "به "گذاشتن و یادشون رفته "و" بین چاقو وشرت رو بذارن...ینی جمله این بوده:هندونه با شرت و چاقو!
ینی به خاطر یه غلط املایی (ت به جای ط تو املاء شرط)من جمله رو با مفهوم دیگه ای خوندم!(ینی درکم این بود:هندونه بخر.
هنگام نصف کردن میوه با چاقو ، دسته ی چاقو می شکند(n بار رخ داده است :) در هنگام مسواک‌ زدن ، مسواک نیز می شکند . برس دستشویی در چاه گیر می کند ، تلاش برای در آوردنش صورت می گیرد ، برس و چاه بند با هم در می آیند (چاه بند نیز می شکند ) . با برخورد ملایم پا به سیم شارژر ، گوشی خواهر از روی میز بر زمین پرتاب می شود و...
+ حس می‌کنم نیروی عجیبی درونمه :))  اگه معلم خوبی نشدم ، قول میدم یک ابر قهرمان بشم ^_^ 
بعله، من فک میکنم که از دست زیدم ناراحتم کمی( اینقدر زید زید شد که الان میپاشم به در و دیوار و کثافت و خون ) که علتش این بود که من فهمیدم که حالا که طرحم داره تموم میشه، رسما گوه هم پس انداز نکردم که همانا همانطور که ذکر کردم شامل پکیجهای طلایی مسافرتی ۹ روزه، ۵ روزه، ۳ روزه، ۲ روزه و نصف روزها در هزاران هزار شرایط متفاوت  که چون بنده خیلی زیبا و قشنگ و با شعور بوده و هستم، خرج هر گونه چیز میز خود را خودم دادم که البته افتخار نیست و الزام است. اما
دیشب خواب میدیدم یه مرد من رو گروگان گرفته و در اخر هم با چاقو من رو کشتبا این که میدونستم دارم خواب میبینم و منتظر بودم اون لحظه ای که میخواست با چاقو بهم ضربه بزنه از خواب بپرم اما نشد! بیدار نشدم
و توی خواب درد ضربات چاقو رو حس میکردم
انقدر خوابم ادامه پیدا کرد که مردم! و وقتی بیدار شدم با بغض به شدددددت سنگینی داشتم گریه میکردم و صورتم رو چسبونده بودم به بالشم.
هرچی گریه میکردم بغضم تموم نمیشد
بعد از اون خوابم احساس میکنم بدترین اتفاقی که ب
سلام دوستان
من پسر هستم، چند شب پیش دو تا زورگیر خفتم کردن، واقعا اعصایم بهم ریخته، توی کوچه چاقو گذاشتن رو گردنم و گوشیم رو بردن، حس خیلی بدی دارم، حس ضعیف بودن، منم ترسیدم خب دادم بهشون که بهم چاقو نزنن، منم هیکل بزرگی ندارم، نمیدونم شایدم ترسو هستم، از خودم بدم میاد، از جامعه ای که توش زندگی میکنم، شما براتون اتفاق افتاده اگه اره چیکار کردین؟
طرف چاقو گذاشته بود روی صورتم میگفت صدات بیاد صورتت رو میبرم، منم نمیدونم ترسیده بودم یا چی، همی
چگونه از چوب مسواک استفاده کنیم؟:
ابتدا چوب مسواک را که از بسته بیرون آورید
با دندانهای جلویی یا با چاقو به اندازه یک سانت پوست چوب مسواک را بکنید.
قسمت بدون پوست را با دندانهای آسیا فشار دهید و چوب را بچرخانید تا چوب به شکل برس درآید.
سپس دندانها را با آن مسواک بزنید.
دقت داشته باشید که پشت دندانها را نیز با چوب مسواک می توان مسواک زد.(البته با کمی تمرین)
پس
از استفاده قسمت های برس شده را با چاقو، قیچی یا کاتر … برش دهید و چوب
را در جای خشک و تم
مجموعه قاشق، چنگال و چاقو سفری مدل A5009 

برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
سفرکردن به ابزارهای مناسب خود نیاز دارد و داشتن ابزارهای طراحی‌شده برای این کار هم می‌تواند حس بهتری را به فرد منتقل کند و هم باعث راحتی بیشتر وی در زمان طبیعت‌گردی و کوهنوردی شود. این مجموعه قاشق، چنگال و چاقو نیز برای استفاده‌ی افراد اهل سفر طراحی شده است و در تصویر زیر می‌توان مشخصات اصلی آن را مشاهده کرد.
ویژگی‌های کلی مج
میخندید.کنار جسم غرق در خون او دراز کشیده بود و میخندیدبه دست های لرزونش نگاه کردباید نگاه میکرد.ذهنش متلاشی شده بود و جوابی نداشتاین همان دیوانگی بود!؟هنوز نفس میکشیدقفسه سینه اش تکان میخوردناله میکردخندید!چاقو را برداشت و دوباره درسینه اش فرو کرددوباره و دوباره و دوباره.گریه کرد.گریه کرد و ضجه زدنگاه کرد اما نباید میکردچشماش بازه اما باید ببندتشونچاقو رو داخل چشماش فرو کرد.کور شد.دیگه چشم های سبزش پیدا نبودندهمش خون بوداز رنگ قرمز متنف
۱۸ سال را تازه تمام کرده بود، درخواست تجدید نظر از دادگاه کیفری داشت، سن و سالش را که دیدم کنجکاو شدم موضوع پرونده را ببینم، ضرب و جرح، چاقو کشی، تجاوز به عنف، لواط و... کارگر بود، ترک تحصیل کرده بود، بچه ی روستا، دوستش را به قصد دیدن گوسفندانشان به باغ کشانده بود، قصد تجاوز به دوست هم سن و سالش را داشت، بنده خدا به زور فرار کرده بود، اما به ضربه چاقو دوچار صدمه شده بود. نمی دانم چطور و چرا بچه ای با این سن و سال باید به اینجا و به این نقطه برسد. ه
بیایید از ابتدا شروع کنیم. چگونه ماهی تازه را برای طبخ پاک می‌کنید؟ پاک کردن، استیک کردن و فیله کردن سه روش اصلی مهیا کردن ماهی برای طبخ است.

روشی که برای تمیز کردن ماهی استفاده می‌شود بستگی به نوع ماهی و نوع طبخ آن دارد. در اینجا در آموزش پاک کردن ماهی فرض بر این است که بخواهید ماهی تازه کوچکی را برای طبخ یا سرخ کردن ماهی استفاده کنید.

بدیهی است که به یک چاقو تیز و آب کافی برای تمیز کردن ماهی نیاز دارید. پاک کردن ماهی دلپذیر نیست ــ می‌تو
درجه ابهام 
3 از 4
در اتاق نشسته بودم و چاقویی به دست گرفته بودم
چاقو را در گیجگاهم فرو کردم 
خون جاری شد
با انگشتانم دسته را گرفتم
چرخاندم و چرخاندم
مثل یک عروسکِ کوکی
میخواستم خودم را با درد کوک کنم
نشد
چاقو را در آوردم
این بار به چشمانم فرو کردم
می‌خواستم با کور بودن آرام شوم
آرام نشدم که نشد
چاقو را در آوردم
داخل گوش‌هایم فرو کردم 
صداها خاموش شدند
ولی فریادهای ذهن همچنان پا بر جا بودند
راهی جز مرگ نمانده بود
ساعدم را بریدم
هر دو رگ دستانم
چاقو سینکلر مدل Original
چاقوی کارتی بسیار تیز و محکم
قیمت فقط و فقط: 7000 تومان

چاقوی سینکلر مدل card sharp یک چاقو با طراحی هوشمندانه و تاشو است.
این چاقو از جنس پلاستیک مقاوم پلی پروپیلن و فلز بوده که بسیار تیز است.
به هنگام جمع شدن سایزی مشابه با یک عابر بانک را دارد که به راحتی آن را در هرجایی میتوانید قرار دهید.
بر روی این چاقو قفلی طراحی شده که که بتوانید آن را به سرعت باز و بسته نمایید

برای مشاهده توضیحات بیشتر و خرید بر روی تصویر زیر کلیک
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد ؟
همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکم فرما شد ،
 بالاخره پیرمردی با ریش سفید از جا برخواست و گفت : 
آری من مسلمانم.
جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا،
پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند ،
جوان با اشاره... 
به گله گوسفندان به پیرمرد گفت : 
که میخواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد،
پیرمرد و جوان مشغول ق
یک کلیپ را رفیق‌تان بهتان نشان می‌دهد. یک طلبه‌ سیدی با خانواده‌اش دارد در خیابان می‌رود. یک بچه نوزاد هم در بغل گرفته. چند تا دختر دارد و یک خانم چادری هم همراهش است. 
یک دفعه در این کلیپ که از دوربین مدار بسته گرفته شده یک عده ازارل و اوباش با چاقو و قمه و دشنه حمله می‌کنند. یک چاقو در گلوی بچه می‌زنند. خانمی که همراهش است تو سر و صورتش می‌زند. می‌ریزند روی سید بیچاره. می‌خواهند سرش را ببرند. با چاقو هفت هشت بار به گردنش می‌زنند تا این که
نوه ی عمه جان یه دختر۵ ساله ی ناز ، خوشگل ، فوق شیطون و با سر زبونه که همه ی بچه ها ازش فرارین : )
شما میخونید شیطون اما گاهی یه جمعیت از کنترلش درمونده میشن : ))) این ناز بودن و حاضرجوابیش هم براش یه امتیاز بزرگ شده که اکثر بزرگا هم از دستش حسابی عصبانی میشن هم دوستش دارن :|
خلاصه
فرشته وار داشتم با ایشون حرف میزدم و احساس شوق میکردم ازاینکه آروم‌ نگهش داشتم و متعاقبا بقیه هم در آرامشن...تا اینکه:
در پایین توجه شما را به قسمتی از گفت و گوی ما جلب می
تصور کنید وارد مغازه قصابی شده‌اید و به آقای قصاب سفارش یک شقه ران گوسفندی داده‌اید! حالا به ابتدای جمله برگردید! بله عرض کردم که «تصور» کنید!

جناب قصاب تند و تیز شروع به بریدن و تکه کردن گوشت می‌کند. شما هم منتظر ایستاده‌اید و در این خیال که به زودی چه خورشت و آبگوشت‌های لذیذی خواهید خورد، فرو رفته‌اید.

همینطور که در خیال خود شناورید، بیایید حرکات تند و تیز جناب قصاب را با سرعت آهسته تماشا کنیم. چاقوی تیزش را در حجم گوشت فرو می‌کند و ب
بسم الله الرحمن الرحیم

در مادۀ ۱۵۶ از قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲) آمده است که فرد می‌تواند «در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تنِ خود یا دیگری، در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع، مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب می‌شود». در ادامه چهار شرط لازم برای جواز ذکر شده است:
دفاع ضروری باشد.
خوف عقلایی در میان باشد.
مرتکب، خودش متجاوز نباشد.
توسل به قوای دولتی [ همچون نیروی انتظامی جمهوری اسل
باید گفت اعتیاد چیز بدی است.خیلی بد! برای مثال در خانه نشسته اید و معتاد ها را در تلویزیون در اخبار20:30 را نگاه میکنید.و همراه با خانواده، فحش های آب نکشیده خود را حواله معتادین میکنید،ای...چرا رفتی سراغ مواد مخدر و از این حرفا؛ ولی کجای کاری که الان فقط معتاد مواد مخدر نداریم!
ادامه مطلب
یک مدل دست و چاقو Knife همراه با انیمیشن و فرمت FBX که شما می توانید از آن در انواع موتور های بازی سازی و نرم افزار های سه بعدی مورد استفاده قرار دهید.
برای دانلود این مدل سه بعدی رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ادامه مطلب
رمان خانزاده دلربا یک رمان عاشقانه بسیار زیبا میباشد که هرشب در کانال تلگرام منتشر میشود. اسم نویسنده رمان خانزاده دلربا مشخص نیست. شما میتوانید جهت دانلود رمان خانزاده دلربا با لینک مستقیم و فرمت pdf رایگان بدون سانسور از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان خانزاده دلربا
خلاصه ای از رمان خانزاده دلربا منتشر نشده است.

بخش هایی از متن رمان خانزاده دلربا
دستامو از سقف بسته و مثل یک شیء بی ارزش ارزیابیم میکنه یه شلاق تو دستش
رمان خانزاده دلربا یک رمان عاشقانه بسیار زیبا میباشد که هرشب در کانال تلگرام منتشر میشود. اسم نویسنده رمان خانزاده دلربا مشخص نیست. شما میتوانید جهت دانلود رمان خانزاده دلربا با لینک مستقیم و فرمت pdf رایگان بدون سانسور از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان خانزاده دلربا
خلاصه ای از رمان خانزاده دلربا منتشر نشده است.

بخش هایی از متن رمان خانزاده دلربا
دستامو از سقف بسته و مثل یک شیء بی ارزش ارزیابیم میکنه یه شلاق تو دستش
جنایتکاری که آدم کشته بود، در حال فرار با لباس ژنده خسته به دهکده رسید.چند روزچیزى نخورده بود وگرسنه بود.جلوى مغازه میوه فروشى ایستاد و به سیب هاى بزرگ و تازه خیره شد، اما پولى براى خرید نداشت. دودل بود که سیب را به زور از میوه فروش بگیرد یا آن را گدایى کند. توى جیبش چاقو را لمس مى کرد که سیبى را جلوى چشمش دید! چاقو را رها کرد... سیب را از دست مرد میوه فروش گرفت. میوه فروش گفت: «بخور نوش جانت، پول نمى خواهم.»روزها، آدمکش فرارى جلوى دکه میوه فروشى ظ
      سه مرتبه قصاص برای عامل جنایت هولناک کمالشهر
⬅️ مرد میانسال که به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به‌همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به 3 بار قصاص محکوم شد.
◀️ این جنایت تیر سال ۹۰ و به‌دنبال گزارش سه جنایت درخانه‌ای واقع در کمالشهر کرج آغازشد. کارآگاهان جنایی در بررسی محل حادثه با جسد زنی میانسال، دخترش و پسر جوانی رو به رو شدند که با ضربه‌های چاقو به قت
      سه مرتبه قصاص برای عامل جنایت هولناک کمالشهر
⬅️ مرد میانسال که به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به‌همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به 3 بار قصاص محکوم شد.
◀️ این جنایت تیر سال ۹۰ و به‌دنبال گزارش سه جنایت درخانه‌ای واقع در کمالشهر کرج آغازشد. کارآگاهان جنایی در بررسی محل حادثه با جسد زنی میانسال، دخترش و پسر جوانی رو به رو شدند که با ضربه‌های چاقو به قت
امام جمعه کازرون به قتل رسید

امام جمعه کازرون به ضرب چاقوی یک مهاجم، سحرگاه امروز به قتل رسید.
‌به
گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون، حوالی سحرگاه
چهارشنبه ۸ خرداد، در مقابل منزل خود توسط فردی به ضرب چاقو مضروب شد.
براساس این گزارش، خرسند بعد از انتقال به بیمارستان و برا
سگ بدخو ز هر سو بو بگیرد،
ولی میرد، جهانی بو بگیرد.
خورد خون جگر با آه و حسرت،
کسی با خوی بد گر خو بگیرد.
کنار جو صفا جوید دل من،
کنار دلبر دلجو بگیرد.
نباشد سایه ور خورشیدرویی،
نشیمن در خم گیسو بگیرد.
دلم چاک و تنم چاک و ولی یار
به قصد جان ما چاقو بگیرد.
کبوتر می کند با باز بازی،
جهان را زوری بازو بگیرد.
چلنج های جنرال امروز 11 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۲ تا cougaar بکشید (همتون جاشو بلدید)
2⃣ یک عقاب اسکین کنید
3⃣ یک نفر که نیاز به اسکورت داره رو کمک کنید
4⃣ ۵ نفر از npc ها که دشمنتون هستن رو زمین بزنید و ببندید
5⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تبر و چاقو های پرتابی بکشید
6⃣ ۵ تا گیاه به اسم prairie poppies بکنید
7⃣ ۵ تا جسد حیون بفروشید 
متمشخصات محصول:
جنس تیغه:فنر ماشین
جنس دسته:چوب جنگلی
اندازه تیغه:35cm
اندازه دسته:15cm
ضخامت تیغه:4mm
توجه:کاربرد این چاقو در رستو ران ها و غذا خوری ها کاربرد دارد.
توجه:برای تیز کردن حتما از مصقل استفاده نمایید.
توجه:برای دوام بیشتر و بهتر بعد از استفاده حتما تمیزنمایید
ادامه مطلب
اگر کمی به عقب برگردیم و از خودمان سوال کنیم چرا انسان چاقو را ساخت؟ چه پاسخی می دهیم؟ قاعدتا انسان چاقو را ساخت برای اینکه خودش و جسمش قادر به بریدن و تکه تکه کردن نبود، در حالیکه به آن نیاز داشت. انسان بطری را ساخت به این دلیل که نیاز به حمل آب داشت و خودش قادر به حمل آب نبود. پس می بینیم که بشر برای رفع نیازهای خود دست به ساختن ابزار زده است. حال اگر هنر را هم بر همین منوال یک ابزار تلقی کنیم، این ابزار به چه کاری می آید؟ و به کدام بخش از نیازها

زمان ،چیزی عجیب تر از عجیب است .امروز این عبارت کلیشه ای ِ " چرخ دنده های زمان" یک وَنگ در سرم می کوبد. گیر کرده ام لای چرخ دهنده های زمان در گذشته، در حال و حتی در آینده ای که در آمدنش و بودنم تردید و تِلواسه ی بسیار است. صدای خرد شدن استخوان هایم را می شنوم دلم می خواهد یک دست بزرگ مثل دست غول های کارتونی از بالای فضایی که در آن هستم وارد کادر شود و مرا بردارد مرا بیرون بِکشد از همه ی آنچه پیرامونم است . ملت باز برای جشن یلدا به خودشان افتاده ان

زمان ،چیزی عجیب تر از عجیب است .امروز این عبارت کلیشه ای ِ " چرخ دنده های زمان" یک وَنگ در سرم می کوبد. گیر کرده ام لای چرخ دهنده های زمان در گذشته، در حال و حتی در آینده ای که در آمدنش و بودنم تردید و تِلواسه ی بسیار است. صدای خرد شدن استخوان هایم را می شنوم دلم می خواهد یک دست بزرگ مثل دست غول های کارتونی از بالای فضایی که در آن هستم وارد کادر شود و مرا بردارد مرا بیرون بِکشد از همه ی آنچه پیرامونم است . ملت باز برای جشن یلدا به خودشان افتاده ان
معاون اجتماعی فرمانده ناجا در فارس دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار فارس در شیراز گفت: حجت‌الاسلام محمد خرسند ساعتی پیش توسط فردی درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد.

ادامه مطلب
قیمت این محصول: 49,000 تومان

مجموعه قاشق، چنگال و چاقو 5 کاره مسافرتیقاشق ، چنگال ، کارد، دربازکن و قوطی بازکن تاشوبهترین همراه شما در مسافرت و کمپینگ
 قابل استفاده در مسـافرت ، کوهنوردی و …

قیمت : 49.000 تومان  وقتی موقعیت مسافرت یا پیک‌نیک برای خانواده‌ها مهیا می‌شود، سبدهایی وجود دارد که وسایل بسیاری در آن است. لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال از وسایل کلیدی این سبد هستند. برخی وسایل مانند قاشق و چنگال به‌راحتی، داخل سبد جا می‌شوند و فضای کم
حالم را که می‌پرسد، خوب می‌شوم. اگر در حال سوختن در آتشی باشم، آتشم گلستان می‌شود. اگر در دل نهنگی باشم، نهنگ تفم می‌کند روی ساحل. اگر در حال بریدن سرم باشند، وحی می‌شود چاقو را زمین بگذارند و در آغوشم بکشند. حالم را که می‌پرسد پلاسکوی درونم تبدیل به پالادیوم می‌شود. خرابه‌های بمم تبدیل به چهلستون می‌شود. صدای نکره‌ام گوگوش می‌شود. ذوق می‌شوم. شوق می‌شوم. بچه‌ی شاد سرکوچه می‌شوم. بنز می‌شوم. پنه‌لوپه کروز می‌شوم. عزیز می‌شوم. 
واسه این پسرکِ مو فر فر دوست داشتنی جای یک عدد خواهری خوشحالم
ولی امیدوارم هیج وقت دیگ با چاقو نره تو دل دیده شدن..
دوم شدن حقت بود:)
ولی دوست داشتم اول پارسا خایف شه ک خب نشد:(
#ترشحات یک مغزِ الکی سرخوش سر این مسابقه
:همینک منو این مسابقه دور کرد از دغدغه های روزمرگی زندگیم حتی مدت کوتاه ک پاش بودم ممنونم..

امشخصات محصول :
جنس تیغه فولاد زنگ نزن
جنس دسته :فیبر کاچو
ضخامت  تیغه:4mm
اندازه تیغه:20cm
اندازه دسته:12cm
توجه:این چاقو برای استفاده در قصابی و مرغ فروشی وبریگوشت و مرغ و سبزی و غیره کار برد داشته و زنگ نمیزند.
توجه:برای دوام بیشتر و استفاده بهتر از زدن ضربه با لبه تیز خودداری فرمایید.
توجه:برای لذت برش بیشتر با مصقل تیز نمایید.
توجه:برای سفارش با شماره 09104843255  -02433332700
برای مشاهده محصولات بیشتر در اینستاگرام ما را دنبال کنید.
امشخصات محصول :
جنس تیغه فولاد زنگ نزن
جنس دسته :فیبر کاچو
ضخامت  تیغه:4mm
اندازه تیغه:20cm
اندازه دسته:12cm
توجه:این چاقو برای استفاده در قصابی و مرغ فروشی وبریگوشت و مرغ و سبزی و غیره کار برد داشته و زنگ نمیزند.
توجه:برای دوام بیشتر و استفاده بهتر از زدن ضربه با لبه تیز خودداری فرمایید.
توجه:برای لذت برش بیشتر با مصقل تیز نمایید.
توجه:برای سفارش با شماره 09104843255  -02433332700
برای مشاهده محصولات بیشتر در اینستاگرام ما را دنبال کنید.
نحوه ایجاد یک چاقوی وکتور سبک برش جعبهتوسط Getulino Pacheco13 سپتامبر 2008 سطح سختی: متوسط ​​متوسط ​​طول: زبانهای متوسط:Illustrator IllustratorPathfinder ابزاری عالی در Illustrator برای ساخت اشیاء به روشی ساده و سریع است. در این آموزش یاد می گیرید که با استفاده از فرم های هندسی ، ابزار Pathfinder و اضافه کردن حجم و نکات برجسته با استفاده از شیب ها ، چاقوی برش جعبه ایجاد کنید.
پیش نمایش تصویر نهایی آموزش ایلوستریتور 2017بیایید نگاهی به تصویری که ایجاد خواهیم کرد داشته باشیم.
مر
آن شب گرگ ها زوزه میکشیدند و به جز تاریکی چیزی دیده نمیشد. ما از سرما دندان هایمان بهم میخورد و بالا سر قبرش ایستاده بودیم. خودمان کشته بودیمش. با همین دست ها کشتیمش و خاک سرد و نم دار را کنار زدیم و جنازه اش را میان خاک ها انداختیم. من خودم چند بار با تمام توانم چاقو را در شکمش و قلبش فرو کرده بودم. پی در پی چاقو زده بودم و فریادم بلند شده بود و هق هقم همه جا را پر کرده بود. آن شب که بالای قبر بدون سنگش ایستاده بودیم، من فواره های خونی که از بدنش بی
ماجرای قتل رکسانا در خیابان چه بود؟ چه کسی رکسانا را به قتل رسانده بود؟
یکی از شاهدان به پلیس گفت: وقتی دختر هراسان از ماشین پیاده شد من شماره ماشین را برداشتم. با شماره‌ای که در اختیار پلیس قرار گرفت، مأموران موفق شدند راننده ضارب را پیدا کنند. این جوان اعتراف کرد رکسانا را با چاقو زده است
به ادامه بروید
ادامه مطلب
شخصیت جوکر
در داستان‌های مصور بتمن اطلاعاتی درباره گذشته جوکر فاش نمی‌شود اما در شوخی مرگبار مخاطب به اختصار می‌فهمد که جوکر مهندس کارخانه مواد شیمیایی بوده و از شغلش استعفا داده و به عنوان مجری نمایش کمدی که هرگز موفق به خنداندن کسی نمی‌شود، فعالیت می‌کند. شبی با دسته‌ای خلافکار برای دزدی به کارخانه مواد شیمیایی می‌رود. در آنجا بتمن ظاهر می‌شود و جوکر هم از ترس خودش را به داخل مواد شیمیایی می‌اندازد و این موجب می‌شود که چهره‌اش تغی
مواد لازم جهت تهیه دسر با سیب:
2 عدد 1/2 فنجان سیب - پوست کنده شده سس شده و خرد شده 
یک فنجان آرد فنجان الک شده
همه منظوره 1 فنجان شکر سفید
1/2 قاشق چای خوری دارچین زمین
1/4 قاشق چای خوری نمک
1/2 لیوان کره نرم شده
طرز تهیه دسر با سیب:
فر را از قبل گرم کنید تا 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتیگراد). یک ظرف پخت مربعی 8 اینچی را به آرامی چرب کنید.برش های سیب را به طور مساوی در ظرف پخت آماده مرتب کنید. آرد ، شکر ، دارچین و نمک را در یک کاسه بریزید. کره را با استفاده ا
رابینز بعد از اتمام تحصیلات مدرسه شروع به یاد گرفتن کار و مهارت کرد تا بتواند برای خودش تخصصی دست و پا کرده و از آن استفاده کند.
رابینز در دوران نوجوانی اضافه وزن داشته و همچنین در خانه محقری زندگی میکرد که برای شستن ظرف مجبور بود به وان حمام برود و در آنجا ظرف ها را تمیز کند.
یکی از نقاط عطف زندگی او آشنایی با روانشناس و سخنران انگیزشی معروف جیم ران بود.
رابینز می گوید چندماه بعد از سمینار جیم ران بود که مادرش او را با تهدید چاقو از خانه بیرون
ابزار و وسایل رفوگری
در این حرفه وسایل و ابزاری که مورد استفاده قرار می گیرد، تقریباً همان نتیجه وسایل بافت قالی را به ما می دهد، و رفوگر با استفاده از این وسایل فرش را مرمت و احیا می کند.در اینجا به ذکر تعدادی از آنها می پردازیم: 
شانه یادفتین (تصویر 1): شانه رفوگری در مقایسه با شانه بافت، دارای دندانه و تیغه های کمتری بوده و همان عمل مرتب کردن و کوبیدن گره های هر رج را به عهده دارد. به هنگام کاربرد این وسیله بایستی به کم استقامت بودن تارها توجه
فرموده اند:
المال و البنون زینة الحیاة الدنیا
خیلی جاهای قرآن مال و فرزند کنار هم اومده
میگفت مال و فرزند، یه ویژگی مشترک دارند، اونم اینه که هم بودنشون آدمو مشغول میکنه هم نبودنشون
مثلا همین علی کوچولو! تا وقتی که من نداشتمش، همش غور و غمگین بودم، مدام چشمم به بچه های مردم بود، پیش خودم میگفتم خدایا چی میشه یه دونه ازین بچه تپلوها به من بدی که لپاشون داره میچکه!
الانم که خدا یه فروند وروجک لپو بهم داده و از دست شیطونیاش از کار و زندگی افتادم،
برای قهوه سرد و غذای شب مانده
برای دیدن صدباره ی پدر خوانده
برای آن ها که در تنت مرور شدند
به خاطر آنهایی که از تو دور شدند
به خاطر غزل گیر کرده در دهنت
برای مرده ی جا مانده زیر پیرهنت
برای چاقو دادن به دست های جدید
برای دوست شدن با شکست های جدید
به خاطر همه گریه های نیمه شبی
خدای گم شده در چند جمله عربی 
برای خاطر شعر، این دکان رنگ رزی
برای این ادبیات فاخر عوضی 
به رقص مرگ میان تنت ادامه بده
نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده

آیا تا به حال به یک سیب بی عیب و نقص برخورد کرده اید؟ شاید شما با یکی از آنها مواجه شده اید، اما با این حال هرگز نمی توانید بگویید واقعاً درون آن چگونه است مگر اینکه آن را از وسط نصف کنید. شاید داخل آن فاسد و خراب باشد. وقتی شما سیبی را با یک یا دو لک بر روی آن می خرید، آیا بریدن آن لک ها با یک چاقو ساده نیست؟با این تعریف شما هرگز نمی توانید یک سیب عالی و بی عیب و نقص پیدا کنید.بر همین قیاس احتمال آن بسیار کم است که یک مرد، یک همسر کامل و بی عیب و ن
گورکن عسلخوار یکی از نترس ترین و شجاع ترین جانور روی این کره ی خاکی هست ، که نیزه و چاقو و ... از بدن آنها عبور نمی کنه
گورکن عسلخوار با شجاعت در مقابل شیر و حیوانات بزرگ تر از خودش ایستادگی می کنه 
پ.ن : این حیوون خیلی عجیبههههه به نظرم
سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی فارس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز مبنی بر چاقو خوردگی امام جمعه شهرستان کازرون، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد حجت الاسلام والمسلمین محمد
خرسند امام جمعه این شهرستان توسط شخصی به هویت معلوم در مقابل منزل خود
بو

مواد لازم :تخم مرغ 4 عددآرد شیرینی 2 لیوان فرانسویماست 1 لیوان فرانسویروغن نصف لیوان فرانسویشکر نصف لیوان فرانسویوانیل نوک چاقوبکینگ پودر 1 قاشق غذاخوری سرصافبرای شربتش :شکر 4 قاشق غذاخوریگلاب 2 قاشق غذاخوریزعفران دم کرده 1 قاشق غذاخوریآب 1 لیوان
ادامه مطلب
احسان کرمی درباره فروش میز برنامه نود می گوید
بخش فرهنگی زنان ایرانی - احسان کرمی در واکنش به فروش میز برنامه «نود» در اینستاگرام نوشت: «از پشت این میز هیچوقت کلاه مردم برداشته نشد، حتی الان مرد هندوانه فروش، هندوانه هاشو به شرط چاقو میفروشه.» به‌تازگی عکسی از میز عادل فردوسی‌پور «نود» منتشر شد که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌فروش فروخته است . ..
منبع : پارسینه
هدیه های شعبانیه (5)
بسم الله الرحمن الرحیم
قربانی کردن عزیزترین بخش زندگی روزی پسر بچه ای نزد استاد شهر رفت و گفت : " مادرم قصد دارد برای راضی ساختن خدای معبد و به خاطر محبتی که به کاهن معبد دارد، خواهر کوچکم را قربانی کند. لطفا خواهر بی گناهم را نجات دهید استاد سراسیمه به سراغ زن رفت و با حیرت دید که زن دست و پای دختر خردسالش را بسته و در مقابل در معبد قصد دارد با چاقو سر دختر را ببرد. جمعیت زیادی زن بخت برگشته را دوره کرده بودندو کاهن معبد نیز ب
سخته ساعت ها به لپ تاپ زل بزنی و بنویسی راستش می ترسم چون که با اختیار خودت یه چاقو رو تا ته توی قلبت فرو می کنی خیلی درد داره مخصوصا که من اماده نیستم نمی دونم چه طور اولین رمانم رو بنویسم و ساعت ها خودمو توی اتاق زندانی کنم  وای خدای من چه لحظات
نقس گیری یا امسال اولین رمانم رو تموم می کنم یا این که قید همه چیز رو می زنم 
می دونم هنوز دو سه خط ننوشته بهونه می یارم که دیگه ادامه ندمش و همه چیز رو می ندازم گردن شرایط 
کاش این بار واقعیت داشته باش
توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت ساختارهای گناه در فضای مجازی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت ساختارهای گناه در فضای مجازی می باشد که در ۳۴ اسلاید بسیار با کیفیت و حرفه ای تهیه و تدوین گردیده است.
برخی می‌گویند اینترنت مثل چاقوی دو لبه است یعنی هم می‌توان با آن کار نیک انجام داد و هم کار شر.
اما
چاقو عموما آسیبی برای صاحبش ندارد ولی اینترنت می‌تواند آسیب‌های زیادی را به کاربرش وارد کند.
چاقو به خودی خود وسوسه گناه (مثل قتل و خ
دو روزه مامانم خونه نیست.
روز اول که من کلاس داشتم بابا اشپزی کرد
امروز اما خودم زود از خواب بیدار شدم که زودتر دست به کار شم تا پدرجان خوابه :)) 
و انقددددددر حال جسمیم بده ، انقدر بده و دردهای شدید دارم که به زور مسکن خودم رو سر پا نگه داشتم
اونم مسکن های قوی.
یه گیجی خاصی هم بهم منتقل میکنن که کاریش نمیشه کرد متاسفانه :( 
اما خودمونیم ، یه عدس پلو درست کردم که بیا و ببین *__* انقدر خوشمزه شده بود که خودم باورم نمیشد کار منه :))) میم همیشه میگه اشپزی
بسم الله الرحمن الرحیم
(کتاب مجید بربری)
توبه... از حر ریاحی تا مجید قربانخانی! کتاب مجید بربری مجموعه ای از خاطرات شهید مدافع حرم مجید قربانخانی است. کسی که لات محل بود و همیشه در جیبش چاقو بود! کسی که روی دستش خالکوبی داشت! کسی که قهوه خانه ای داشت که پاتوق لات های محل بود برای صرف قلیان! اما
ادامه مطلب
سیستم های بازرسی بار ایکس ری دستگاه هایی هستند که با استفاده از  اشعه ایکس اقدام به بازرسی کیف های دستی،چمدان ها و ... میکنند و در نهایت منجر به شناسایی موارد مشکوک مانند سلاح گرم ،سلاح سرد،مایعات ،موادمنفجره ،مواد مخدر ،چاقو،بمب،مواد سمی،مواد قابل اشتعال،مهمات و سایر اشیا خطرناک میشود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید
مدیریت فروش:09130520455
https://hhssoc.com/
Shirazart.blog.ir 
* روشی که توماس بی ویک در انگلستان در اواخر سده ی هجدهم، از روش حکاکی چوب بسط و توسعه داد. در این روش حکاکی چوب بسط و توسعه داد. در این روش باسمه از یک قالب چوب محکم و با برش هایی در عرض رگه های چوب ( و نه در طول رگه ها) ساخته می شود .و سپس به شدت صیقل می خورد و با استفاده از قلم حکاکی یا دیگر ابزارهای با مقطع مختلف ( به جای چاقو و مغار) حکاکی و نقش برجسته می شود. بخش هایی از قالب نیز می تواند به سطحی کمی پایین تر کاهش پیدا کند تا بدین ترتیب مر
 اقداماتی که باید در حین وقوع سیل انجام دهیم ●برای اطلاع از وضعیت و نیز گرفتن دستورات لازم به رادیو ، تلویزیون و یا اعلام خبر از طریق بلندگوهای عمومی توجه کنید ، در صورتی که دستور تخلیه داده شد بلافاصله این کار را انجام دهید.●در هنگام تخلیه منزل کیف اضطراری را بردارید(کیف اضطراری شامل :جعبه کمک های اولیه –مقداری پول نقد - مدارک مهم یا کپی آنها –مواد غذایی خشک –کنسرو –کنسرو باز کن- چاقو- طناب
ادامه مطلب
گورکن عسلخوار یکی از نترس ترین و شجاع ترین جانور روی این کره ی خاکی هست ، که نیزه و چاقو و ... از بدن آنها عبور نمی کنه
مشخصات محصول:
اندازه تیغه:19cm
اندازه دسته:13cm
جنس تیغه:فولاد زنگ نزن
جنس دسته:کاچو ضد آب و نشکن
این محصول یک چاقوی سر آشپز میباشد که برای خرد کردن گوشت مرغ وسبزی و کلم کاربرد دارد
برای دوام وکارایی بیشتر واحساس برش لذت بخش با مصقل تیز نمایید.
برای استفاده بهت وبیشتر از زدن ضربه و اهرم کردن چاقو جلو گیری نمایید
‏مراسم سال اول ازدواج تو ایران:
شیرینی خورون، نامزد کنون، حنا بندون، خرید کنون، عقد کنون، جهاز برون، دماغ برون، ابرو کشون، بوتاکس کنون، عروسی، پاتختی
مراسم سال دوم:
خیانت کنون، قهر کنون، فحش کشون، یقه بگیرون، دعوا کنون، کتک ‌زنون، چاقو کشون، دادگاه بَرون، طلاق کشون، مهریه خورون، زندان برون

شاید یک آشپز حرفه ای نباشیم اما به راحتی میتوان با استفاده از برخی ترفندهای مهم آشپزی را برای خودمان لذت بخش و آسان کرد.
به گزارش آقای انشا و به نقل از بدونیم؛ کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.
امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به ش
۱) خانمه تو تلویزیون یه ظرف بزرگ رو برداشته اورده میگن این چیه؟ میگه من همیشه مشکل نگهداری رب داشتم، از وقتی ربی خریدم دیگه راحت شدم!من ۵ ساله آشپزی یاد گرفتم، خواهرم ۲۰ ساله اشپزی می‌کنه و مادرم حدود ۴۰ سال، خدا شاهده تا حالا هیچ وقت مشکل نگهداری رب نداشتیم، البته هنوز از بی‌بی نپرسیدم، شاید مثلا بی‌بی در طول این ۶۰ سال یه بار به مشکل برخورده باشه!
شما چطور؟ آیا از مشکل نگهداری رب رنج می‌برید؟! :))
۲) خانمه یه چاقو‌ی‌ مخصوص کشتن گاو گرفته د
آموخته‌ایمخیلی خوب ویرانی‌هاتنگ‌دستی‌هادلتنگی‌ها رابشناسیمو در آن‌ها لباس نو بپوشیم.همه کس خواست ما را فراموش کند.به دست ما چاقویی برنده می‌دهندو می‌گویند: امیدواریم امانت‌دار خوبی باشیدما سکوت می‌کنیمو چاقو را در جیب می‌گذاریم...
+احمدرضااحمدی
ایجاد بافت واقع گرایانه و یک چاقوی بردار شارپ در کانال آموزش ایلوستریتورتوسط Dan Hess4 ژوئیه 2008 سطح سختی: IntermediateL طول: زبانهای کوتاه:Illustrator Illustratorایجاد بردارهای قانع کننده می تواند یک کار دلهره آور باشد. من به شما نشان خواهم داد که با استفاده از ابزار گرادیان مش ، لایه های لایه بندی و ابزارهای Pathfinder ، چوبی و فلزی را برای چاقو بردار درست کنید.
پیش نمایش تصویر نهاییاول ، اجازه دهید نگاهی به تصویری که می خواهیم بپردازیم. در زیر تصویر تکمیل شده برای
یکی از مادرا برای روز معلم امسال وسایل آرایشی و بهداشتی آورد.
این کار دو مفهوم داره.
یکی اینکه من اونقد هپلم که هم بو میدم و هم قیافه زشتی دارم و بهتره از اینا استفاده کنم.
یکی اینکه بنا به سن و علایقی که خانمها دارن و به احتمال زیاد استفاده میکنم،هدیه آوردن.
واقعا نمیدونم بر اساس شواهد، خوشدلی کنم و مورد دوم رو بپذیرم یا مورد اول. چون دقیقا 50-50 هستم.
اما دوست دارم فکر کنم مورد دوم بوده ،با پای خودش رفته مغازه و در کنار چیزی که برای خودش میخریده،
شاید کمتر کسی بدونه و بفهمه که من در بدترین حالات روحی زندگیم به سر میبرم مدتیه ...
ولی میدونم این هم یک مقطع گذراست و میگذره...
مهم نیست...
دیشب کشیک بودم ... 
رسما نا نداشتم...
یه مریض بدحال تو بخش داشتم ؛ یه پام بخش بود، یه پام اورژانس... 
رسما خودم رو میکشیدم...
به در و دیوار میزدم مریضم ، پیرمرد دوست داشتنی رو بفرستم icu ! و خب بیهوشی ها قبول نمیکردن و میگفتن جا نیست ! زنگ میزدم استادم ، چرت و پرت اوردر میداد ! تهشم گفتن خودت هرچی خواستی بذار و فوقش کد
مهارت دفاع شخصی
مهاجم را بغل نکنید برای دفاع با او کشتی نگیرید زیرا اگر مرد قوی و بزرگ باشد شما را به زیر دست و پا له خواهد کرد زیرا دفاع شخصی کشتی نیست شما باید از مهاجم فاصله بگیرید اگر شما کوچکتر از مهاجم هستید نترسید تمام حواستان را جمع کنید و از تمامی علم خود استفاده کنید.نقاط حساس، ضربات کاربردی سخت،جا به جایی مناسب، همه این ها قدرت شما هستند به یاد داشته باشید دفاع شخصی یک ورزش نیست مهاجم برای امتیاز یا بردن یه شما حمله نمی کند.قصد او م
بچه بودم... برخلاف بقیه بچه ها هیچوقت دوست نداشتم بزرگ شم... اما... روز به روز قد کشیدم و رشد کردم... موهای خرگوشیم به موهای بافته شده تبدیل شد... کفش های چراغدارم به کفشای اسپرت... لباس های صورتی و کوتام به مانتوی بلند... دوباره قسم خوردم... قسم خوردم که با وجود بزرگ شدنم، اخلاقم بچگونه بمونه... اما... مثل اینکه دنیا نمی خواست... خنده های واقعیم به خنده های مصلحتی تبدیل شد... دوستی های راس راسکیم به یه سلام و خدافظ... بغل کردنای یهوییم به هر چیزی یه و
سلام من یه پست کوتاه درمورد گورکن عسلخوار نوشتم :
دشمنان و معاندان  شخصیت محبوب "که چندی پیش شب تولد خود را جشن گرفته بود و حتی آثارش در همین صفحه هم یافت میشود" چون چشم دیدن او را نداشتند به بهانه خفت گیری، گوشی قاپی قصد جان او را کردند، که البته با لطف و نگاه حضرت حق در این عمل شنیع ناموفق ماندند و فقط ضربتی بر دست او وارد کردند و برای خالی نبودن عریضه ماسماسک همراهش را از او قاپیدند.در ساعتی از شب روز اول هفته مردی جوان در پیاده رویی در نزدیکی خانه خود درحال راه رفتند و کار کردند با تلفن همرا
مهارت دفاع شخصی
مهاجم را بغل نکنید برای دفاع با او کشتی نگیرید زیرا اگر مرد قوی و بزرگ باشد شما را به زیر دست و پا له خواهد کرد زیرا دفاع شخصی کشتی نیست شما باید از مهاجم فاصله بگیرید اگر شما کوچکتر از مهاجم هستید نترسید تمام حواستان را جمع کنید و از تمامی علم خود استفاده کنید.نقاط حساس، ضربات کاربردی سخت،جا به جایی مناسب، همه این ها قدرت شما هستند به یاد داشته باشید دفاع شخصی یک ورزش نیست مهاجم برای امتیاز یا بردن یه شما حمله نمی کند.قصد او م
الان دو روزه بذرهای پریوش رو گذاشتم تو یخچال که سرمادهی بشن. امیدوارم زیاد نشده باشه و سبز کنن. امروز گلدون سفیدی که قبلا توش محبوبه شب بود رو در آوردم خاکش رو زیر و رو کردم . فعلا که وسایلم محدوده و از همین چیزایی که تو خونه داریم استفاده میکنم یعنی یه چنگال و چاقو و قاشق و دستکش‌های ظرفشویی کهنه (که هر دوتاشونم مال دست راست هستن).
خاک رو گذاشتم خوب آب بخوره واسه همین فعلا نمیتونم از حموم خودم استفاده کنم چون گلدونم اونجاس و یه کثافت‌کاری‌ای
لاک ناخن یک ماده بسیار ناخوشایندی است که پس از رنگ کردن لباس یا سطح در خانه شما رنگ زده شود. اما اگر چند مورد از وسایل خانگی معمولی را در دست داشته باشید (مانند یک نقطه ی مرطوب یا خشک) و می دانید که چه کار می کنید، معمولا می توانید راهی برای کار آنها پیدا کنید.رنگ از ناخن لهستانی نیاز به رویکرد دستی است. برای هر سطحی که باید تمیز کنید، در اینجا برخی از روش های حذف ضایعات اثبات شده برای خلاص شدن از شر ناخن لهستانی به خوبی وجود دارد:
این مراحل را بر
در تاریخ 4 آبان 98 - نام داستان کوتاه : شیدایی یک بمب
1. داستانم برنده گواهی رسمی جشنواره شد
2. داستانم به عنوان داستان شایسته تقدیر در کتاب مجموعه داستان "مشق عشق" چاپ شد

برشی از داستان:
به نظرم گاهی وقت‌ها رفاقت یعنی رفیقت رو بکشی، قبل از اون که غم نامردی روزگار اون رو بکشه!- بازپرس: پس شما قاتل زنجیره‌ای هستی؟ زنجیره‌ای تر از همسایه‌تون.- من؟! نه! حقیقت اینه که من قاتل نیستم ولی کشتن آدم‌ها رو دوست دارم! تا حالا 33 نفر رو کشتم. با طناب، چاقو، اس
افراد تحقیر کننده نقش چاقو را در هر محفلی دارند . زبانی به زهرآگینی تیغ‌های خارپشت دارند. شما هیچگاه از این‌ها تعریفی بدون نقص نمی‌شنوید. آنها همواره در هر صفحه‌ای سفید لکه‌ای سیاه پیدا خواهند کرد.
افراد این گروه سفیهانه دیگران را کوچک می‌کنند تا از خود فردی بزرگتر بسازند. این افراد اعتماد بنفس اندکی دارند و همواره حس می‌کنند وجود صفات مثبت در شما یا دیگران آنها را تهدید میکند. تنها طریقی که افراد این گروه برای ادامه‌ی حیات اجتماعی بلد
مرغ شکم پر
مرغ پاک شده رو شسته و از داخل شکمش چند جاشو چاقو می زنیم! ولی نباید ضربه خیلی عمیق باشه و پوست مرغ آسیب ببینه! 
تو یه ظرف گنده مخلوطی از پیاز خرد شده + نمک+ فلفل+ آبلیمو درست می کنیم و مرغ رو برای مزه دار شدن داخل مایه می غلتونیم!
 (بهتره یک شب و حداقل 2 ساعت مرغ داخل این مواد باشه!)

ادامه مطلب
سی و یک نما - کارلان ترومبی (کریستوفر پلامر) یک نویسنده ی متمول و موفق داستان های جنایی/ معمایی است که هشتاد و پنجمین سالروز تولدش را همراه اعضای خانواده در قصرقدیمیش جشن می گیرد و همان شب خودکشی می کند. اما یک خودکشی عجیب و بی رحمانه. او با چاقو شاهرگ گردنش را می برد و صبح روز بعد خدمتکار او، فرن ( اودی پترسن) جنازه او را با گلوی پاره، در حالی که چاقو در دستش است پیدا می کند. واقعا چه کسی جز یک نویسنده ی داستان های جنایی چنین روشی را برای خودکشی
هو سمیع
.
#قسمت_بیست_و_نهم
.
برگشم خانه ی بهداشت
غروب بود که رفتم سر مزار ابوذر
دوباره گل های اطرافش رو مرتب کردم سنگ قبرش رو تمییز کردم 
تصمیم گرفتم دورش با چوب نرده بزنم البته نه وسیله هاش رو داشتم نه بلد بودم
هوا تاریک شده بود و امشب خبری از ماه نبود
راه افتادم که بر گردم
یه صدایی متوقفم کرد
- کجا می ری
ما تازه اومدیم
مهمونی تازه شروع شده

برگشتم سمت صدا
- نترس بابا

اومدن جلوتر چهره هاشون پوشیده بود
- آخ یادم رفته بود چهل دزد بغداد ترس ندارند
دولت روحانی برابر است با:
دولت گرانی و نوسان شدید ارز.
دولت گرانی اجناس و کالاهای اساسی و مایحتاج مردم.
دولتی که فاصله طبقاتی را به صورت نمایی افزایش داد.
دولتی که به جای کار برای مردم ، فقط شعار داد.
دولتی که همه چیزش سیاسی بود( یارانه دادنش، مذاکره برجامش ، کمک به زلزله زده ها در آن ، کمک به سیل زده ها در آن و...)
دولتی که همه گروه های غیردولتی ، به نیابت از آن دولت ، به مردم خدمت می رسانند.
دولتی که همه اش به دنبال فرافکنی است.
دولتی که تکلیفش با خ

توضیحات خرد کن مولینکس مولتی مولینت مدل AT7111
همیشه کار با چاقو کاری سخت و زمانبر برای هر کدبانویی می باشد. اما وجود یک خرد کن کوچک، با کیفیت و ارزان قیمت می تواند مشکل شما را حل کند. خرد کن مولینکس مولتی مولینت مدل AT7111 یک خرد کن همه کاره ی کوچک می باشد که به راحتی می توان انواع سبزی، پیاز، هویج و غیره را خرد کرد.
بدنه ی این خرد کن از جنس پلاستیک بوده و دارای ظرفیت 500 میلی لیتر می باشد. خرد کن AT7111 دارای 2 کلید بالای سر درب آن می باشد که برای خرد
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.

امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.

۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟
راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، برای مثال
بسم الله الرحمن الرحیم

هسته ای را دادند ، درهای سایت های محرمانه و فوق سری را به روی بیگانگان گشودند ... در عوض :
شما تروریستید ...
شما مهاجم اید ...
شما باعث نا امنی هستید ...
نگرانیم که دنبال سلاح هسته ای باشید ...
موشکی تان مایه خطر است ...
برجام مایه ضرر است ...

تحریم های قبلی که سهل است ... این نیز تحریم های بیشتر نثار شما تروریست ها!
برجام فقط به کام ملکه خوش آمد ... توهین فرزندانش سرجایش ماند ... فشارش بر ایران سرجایش ماند ... اما در عوض تا عمق سایت ها
سیستم مهارت ها باعث می شود که بازیکنان با توجه به حرفه ای که کسب کرده اند رو در روی یکدیگر قرار بگیرند که این مسئله بازی را لذت بخش تر می کند و بازیکنان با تعادل خاصی برابر هم قرار می گیرند. هر چه مهارت شما بالا برود، می توانید با بازیکنان حرفه ای تری بازی کنید و هیجان بیشتری را در کنار آن ها تجربه کنید. همچنین مهارت استفاده از سلاح های مختلف و حتی چاقو نیز point خاصی در بر دارد. فالیسزک می گوید: “بازیکنان خوب در این بازی در کنار هم بازی خواهند کرد
آموزش تصویری روش درست کردن ژله بورپرایز  ، مواد لازم  :
ژله به رنگ های دلخواه  ۴ بسته
آب
شیر دو لیوان
آموزش تصویری روش درست کردن ژله بورپرایز  :
جهت تهیه ژله سورپرایز از ژله انگور ، ژله آلوئه ورا ، ژله بلوبری و موز استفاده شده. ژله بلوبری و ژله موز هر کدوم رو با یک لیوان آب جوش خوب هم زدم .
بعد داخل دو تاظرف رو کمی چرب کردم و هر کدوم رو تو ظرف جدا ریختم باید ظرف ها اندازه ای باشه که قطرشون یک سانت باشه.
بعد گذاشتم یخچال ببنده وقتی بست ب
رویای با تو بودن را نمیتوان نوشت، نمیتوان گفت و حتی نمیتوان سرود. با تو بودن قصه ی شیرینیست به وسعت تلخی نداشتن و...و من همچون غربت زده ای در دامان بیکران دریای بی کسی به انتظار ساحل نگاهت مینشینم و میمانم تا ابد و تا وقتی شبنم زلال احساست زنگار غم را از وجودم بشویند و چه احمقانه و چه مشتاقانه در انتظار آن روزم یاد تو پرچم صلحیست میان هجوم بی امان این همه فکر ولی در هیاهوی بی نغمه ی وجودم کسی فریاد میزند. یک روز میاید که من دیگر دچارت نیستم، از ص
این جهان هفت آسمان دارد وَ رو
هرکدام از آسمان‌ها غرق سو
روی اوّل از خوشی‌ها دلخوشی
می‌رسد هرکس نماید جستجو
روی دوّم ، ناخوشی ،اندوه و درد
مثل چاقو می رود در جان فرو
روی سوّم تندرستی ، عافیت
دارد هرانسانی آنرا آرزو
رویِ چارُم کامیابی از زمان
بهره بردن از فضاهای چو مو
روی پنجم بخشش و آمرزش است
چشم پوشی از جفاهای مگو
رویِ شش باشد محبّت ، احترام
از برای هربنی نوعی نکو
هفتمین رو رد شدن از هر بدی
درگذشتن از بدِ بی آبرو
از خدا خواهم که یاران ، دوستا
می‌دونی؟ امروز اونقده راه رفتم، که یهو به خودم اومدم و بنر روی پل هوایی رو خوندم و شاید باورت نشه، یه لحظه قفل شدم. اینجا، نزدیک همونجایی بود که آره، که اسمش و سندش و وجب به وجب خاکش رو تصاحب کردی. مگه می‌شه اسم اینا رو بیارن و من هیچی یادم نیاد؟ جی‌پی‌اس زدم و دیدم فقط یه خیابون. رفتم. رفتم. رفتم. در جایگاه مناسبی وایستادم. نت زیادی نداشتم. یه «به‌درک» گفتم. من دنبال نمای خستگی بودم، یه خنده‌ی ***** **** نصیبم شد. نباید اینجوری بنویسم. سانسور می‌
تو چهارسال دانشکده من به جز چند مورد تقریبا شبیه اون پسره بودم!!
البته من شلوار لی حدود ۸سالی هشت نپوشیدم تقریبا از همون موقع که نتانیاهو گفته بود ما با اونایی که شلوار لی می‌پوشن کار نداریم دیگه نپوشیدم و اینکه من عینک رو فقط موقعی که لپ‌تاپ کار می‌کنم یا مطالعه دارم میزنم
پ.ن۱:
من عکس خودم رو نمیذارم چون که می‌ترسم به گناه بیافتید از این همه زیبایی!!! و ترنج و چاقو پیشتون باشه خون راه بیافته:)
پ.ن۲:
ولی جدی عکسا رو خودم ندارم فعلا نفرستادن
آموزش تصویری روش درست کردن ژله بورپرایز  ، مواد لازم  :
ژله به رنگ های دلخواه  ۴ بسته
آب
شیر دو لیوان
آموزش تصویری روش درست کردن ژله بورپرایز  :
جهت تهیه ژله سورپرایز از ژله انگور ، ژله آلوئه ورا ، ژله بلوبری و موز استفاده شده. ژله بلوبری و ژله موز هر کدوم رو با یک لیوان آب جوش خوب هم زدم .
بعد داخل دو تاظرف رو کمی چرب کردم و هر کدوم رو تو ظرف جدا ریختم باید ظرف ها اندازه ای باشه که قطرشون یک سانت باشه.
بعد گذاشتم یخچال ببنده وقتی بست ب
به نام خدا
سلام
میخوام این مطلبم رو مثل یک سوال مطرح کنم. اما هنوز معلوم نیست علامت سوالِ مذکور، قراره کجای مطلبم جا خوش کنه.
و اما....
جمعه برای بخشی از رسم و رسوماتِ باقیمانده از مراسم عروسی در روستاهای مازندران، به یک حمام عمومی رفتم. بله حمام عمومی. 
رسم بر این بود که دوستان داماد، داماد رو به حمام ببرند و به صورت نمایشی سر و صورتشو اصلاح کنند و بشورند و صافکاری های لازم رو انجام بِدَن و بعد تحویل خانواده ش بِدن تا رخت دومادی تنش کنن و بفرستن
فرصتی نمانده است بیا همدیگر را بغل کنیم فردا یا من تو را می کشم یا تو چاقو را در آب خواهی شست همین چند سطر دنیا به همین چند سطر رسیده است به اینکه انسان کوچک بماند بهتر است به دنیا نیاید بهتر است اصلاً این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین پلنگی شود که می دود در دشت های دور آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین زمین نه به عقب تر برگرد بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد شای
در این بازی ارکید به میزان معدودی به شما چاقو داده می شود و در مقابل شما شیئی دایره ای شکل قرار دارد که باید آن را چرخانده و در فرصت مناسب جاهای خالی را هدف قرار داده و چاقوهای خود را به سمت آن پرتاب کنید. جاهای خالی (جاهایی که در آنجا چاقو وجود ندارد) را با چاقو بزنید و شیی دایره ای شکل را بشکنید و یا سیب ها را ببرید تا به شما چاقوهایی جدید داده شود!Knife Hit همچون دیگر بازی های آرکید بسیار ساده و روان است و دارای محیطی ساده ولی جذاب برای بازی کردن ا
پختن چه غذاهایی در ظروف مسی ممنوع است؟
هر روز،مردم برای خوردن و آشامیدن در منزل خود از ظروف غذا استفاده می کنند ؛ ظروف غذا شامل بشقاب، چنگال، قاشق، نعلبکی، لیوان، چاقو و دیگر ظروف مورد نیاز در 
آشپزخانه است.
در طول دهه های مختلف، مردم توانستند انواع مختلفی از ظروف را از مواد مختلف تولید کنند برخی از ظروف غذا وجود دارند، که واقعا برای سلامتی بدن مفید هستند و در مقابل 
برخی از مواد و متریال ها حاوی مواد شیمیایی سمی، جیوه و سایر عناصر مضر برای
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد ؟
همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکم فرما شد ،
 بالاخره پیرمردی با ریش سفید از جا برخواست و گفت : 
آری من مسلمانم.
جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا،
پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند ،
جوان با اشاره... 
به گله گوسفندان به پیرمرد گفت : 
که میخواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد،
پیرمرد و جوان مشغول ق
مقدمه:
بچه‌تر که بودم چشم زخم یا شور چشمی را خرافاتی حاصلِ فکرِ یک سری انسانِ بدبین و اهل فرافکنی می دانستم که برای اتفاقاتی که از سرِ اشتباه خودشان رخ داده، دنبال مقصر یا دلیلی غیر از دلیل واقعی می گردند تا حس بهتری پیدا کنند.
اصل ماجرا:
یک بار داشتم پوست پرتقالی را با چاقو می‌کندم که چاقو به شکل مسخره‌ای از دستم در رفت و به صورت اسلوموشن! تا حوالی چشمم آمد یک دوری زد! و برگشت به ظرف... چند ثانیه‌ای بین جمع حاضر سکوت حاکم شد...بعد همه ی حضار به
ترشی ذرت شیرین و فلفل‌دلمه‌ای یک ترشی  تابستانی‌ است که علاوه بر ظاهر رنگارنگ و زیبایی که دارد، یک ترشی  همه‌کاره‌ است و  با انواع غذا‌ها، ساندویچ‌ها و سالاد‌ها مناسب است.

ترشی ذرت و فلفل‌دلمه‌ای را روی همبرگر، هات داگ، ماهی و انواع ساندویچ بریزید یا با مرغ برشته،  داخل املت پنیر یا پاستا سرو کنید. می‌توانید آن را با لوبیای پخته، گوجه،  پیاز و گشنیز برای سالاد تابستانی استفاده کنید.
این ترشی را می‌توانید تا یک سال نگه دارید. به ای
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: «بین شما کسی است که مسلمان باشد؟» همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پیرمردی با ریش‌ سفید از جا برخواست و گفت: «آری من مسلمانم». جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا. پیرمرد به دنبال جوان به راه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند. جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت که می‌خواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد. پیرمرد و جوان مشغول قر
مقدمه:
بچه تر که بودم چشم زخم یا شور چشمی را خرافاتی حاصلِ فکرِ یک سری انسانِ بدبین و اهل فرافکنی می دانستم که برای اتفاقاتی که از سرِ اشتباه خودشان رخ داده، دنبال مقصر یا دلیلی غیر از دلیل واقعی می گردند تا حس بهتری پیدا کنند.
اصل ماجرا:
یک بار داشتم پوست پرتقالی را با چاقو می کندم که چاقو به شکل مسخره ای از دستم در رفت و به صورت اسلوموشن! تا حوالی چشمم آمد یک دوری زد! و برگشت به ظرف... چند ثانیه ای بین جمع حاضر سکوت حاکم شد...بعد همه ی حضار به اتفا
مقدمه:
بچه تر که بودم چشم زخم یا شور چشمی را خرافاتی حاصلِ فکرِ یک سری انسانِ بدبین و اهل فرافکنی می دانستم که برای اتفاقاتی که از سرِ اشتباه خودشان رخ داده، دنبال مقصر یا دلیلی غیر از دلیل واقعی می گردند تا حس بهتری پیدا کنند.
اصل ماجرا:
یک بار داشتم پوست پرتقالی را با چاقو می کندم که چاقو به شکل مسخره ای از دستم در رفت و به صورت اسلوموشن! تا حوالی چشمم آمد یک دوری زد! و برگشت به ظرف... چند ثانیه ای بین جمع حاضر سکوت حاکم شد...بعد همه ی حضار به اتفا
من فکر می کردم دوره ی کتک زدن و کتک خوردن گذشته، تا اینکه اون روز غروب اون اتفاق افتاد.
زنداداشم، که باردار هم هست؛ اون روز تو اداره شون کشیک اضافه داشت و حوالی ساعت 4 عصر، تازه رسیده بود جلوی خونه ی (ما) که...
خودش تعریف میکنه تازه ماشین رو داشتم پارک میکردم که متوجه شدم خانم همسایه محکم به شیشه ی ماشین می کوبه و کمک میخواد.. که به دادم برس... شوهرم بچه م رو داره میکشه!
زنداداشم با توجه به وضعیتش کمی کرخت میشه اما خودش رو به داخل خونه میرسونه که به پ
❓اصلا مگه میشه چهارشنبه باشه و تهران باشیمو حول و حوشِ 11 شب باشه و ما حرم سید الکریم نباشیم؟! انگار چهارشنبه شب‌ها حضرت عبدالعظیم هم منتظرن از سمتِ ضلعِ شرقیِ حرم، مشرّف بشیم و بعدش خادما حرمو می‌بندن. 
چهارشنبه‌ی این هفته یکی از همسایه‌ها خبر دادن بدنه و شیشه‌ی ماشینِمونو با آشغال کثیف کردن! رفتیم دیدیم علاوه بر اون، چهار چرخشم پنچره!! تعمیرکار که اومد گفت پنچر نیس، چهار چرخو با چاقو چاک زدن و باید همه‌شو عوض کنیم! جناب سروان صِدام کرد
آداب غذا خوردن:
*مستحبات:
1- شستن دست ها پیش از غذا و پس از آن.2- در ابتدا گفتن بسم الله الرحمن الرحیم در آخر گفتن الحمد لله رب العالمین.3- خوردن غذا با دست راست.4- کوچک برداشتن لقمه.5- خوب جویدن غذا.6- هرکس از غذای روبرویش بخورد.7- بتدا میزبان و سپس میهمان بخورند.
* مکروهات:
1- خوردن در حالت سیری.2- پر خوری.3- نگاه به دیگران هنگام خوردن.4- خوردن غذای داغ.5- فوت کردن به غذایی که خورده می¬شود.
6- پاره کردن نان با چاقو.7- گذاشتن نان زیر ظرف غذا.
آداب نوشیدن:
* مستحبا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها