نتایج جستجو برای عبارت :

کفش پاشنه خوابونده نباش!

یه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود، همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود.هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید.میدونی چرا؟ چون پاشنه هاش خوابونده شده بود. یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم.برامون مهم نیست کی سوارمون میشه. 
یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره.
کفشِ
یه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود،همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود !
هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید ،میدونی چرا؟ چون پاشنه هاش خوابونده شده بود !
یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم ،برامون مهم نیست کی سوارمون میشه ! 
یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره
خار پاشنه پا چیست؟

خار پاشنه پا (Heel Spur) عبارت است از به وجود آمدن یک زایده استخوانی در پاشنه پا که باعث درد و مشکل در راه رفتن می شود. علت این بیماری می تواند وارد آمدن فشار یا آسیب به بافت پاشنه پا باشد، که منجر به التهاب و استخوانی شدن رباط های کف پا شود.
ادامه مطلب
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو ممکن کار خلاف و تو مکن هر کاری
کار نیکو کن و در زندگی پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را به هدر طی مکن و آن دریاب
بی خود و بی هدف از عالم اضداد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا ف
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو مکن کار خلاف و ، به خلاف امر مکن
نابجا سخت مگیر و دم پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را تو غنیمت بشمار و دریاب
بی خود و بی هدف و سر خود و آزاد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا فک
خر وصیّت کرد : فرزندم ! بیا و ‌خر نباش !این همه خر بوده ای ، کافی ست ، پس دیگر نباش !
یا تلاشت را بکن با پارتی پُستی بگیر !یا فرار مغزها کن ! توی این کشور نباش !
کار کردن مثل خر در شأن ما هرگز نبود !همتی کن وارثِ این شغل زجرآور نباش !
سعی کن یا رانت خواری یا زمین خواری کنی !هر چه می خواهی بخور اما پی عرعر نباش !
آخورت را پُر کن و تنها خودت از آن بخور !بیخودی دلسوز اسب و قاطر و اشتر نباش !
از مترسک هم نترس ، اصلا به او جفتک بزن !لیک روی خط قرمزهای گاو نر نباش
تنها راه درمان ترک خوردگی پاشنه پا

یک متخصص پوست و مو تنها راه درمان ترک
خوردگی پاشنه پا را استفاده از کرم‌های مرطوب کننده دانست و افزود: استفاده
جوراب نخی بعد از چرب کردن پاها الزامی است بنابراین به افرادی که
نمی‌توانند از جوراب استفاده کنند توصیه می‌شود از جوراب‌های مخصوص ترک
پاشنه پا استفاده کنند.
ادامه مطلب
.   باسمه تعالی
چهل حدیث
عدل و انصاف
غزل ۴
مردم بیچاره را یاری کن و کاهل نباش
در تجارت در امانت، خاطی و غافل  نباش
تا توانی یاور بیچارگان باش و ضعیف
گر ندارد مال و ثروت، شاکی و نازل نباش
صرف کن مال و منالت، در ره قرآن و دین
دور کن دلبستگی را، دائما مایل نباش
تا توانی کن تو احسان و مکن کار خلاف
چون رضای حق تعالی باشد و سائل نباش
در مصاف دیگران پرهیز از اجحاف کن
در عدالت عامل و از بندگی غافل نباش
مال دنیا را کسی با خود نبرده تا کنون
بهر فردایت بکن کا
علت درد پاشنه پا
درد پاشنه پا که اغلب در اثر بی توجهی به سلامت قلب دوم انسانها یعنی همان پا رخ می دهد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مهمترین دلیل حادث شدن درد در این ناحیه فشار بر فاشیای پلانتر می باشد که محل اتصال به استخوان پاشنه است. به زبان ساده تر فاشیا همان بافت فیبری و نرم موجود در کف پا می باشد که در انتها یا همان پاشنه پا این بافت زخیم تر بوده. در اثر همین فشارهای بیش از اندازه به این ناحیه شاهد کشیدگی و پاره گی های میکروسکوپی در محل
دانلود کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس PDF

دانلود فایل

کتاب صوتی شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف نوشته‌ی ریچل هالیس ، یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز در سال 2019 است که به ...
دانلود pdf کتاب شرمنده نباش دختر ریچل هالیس | ایران پیپرiran-paper.ir › tag › دانلود-pdf-کتاب-شرمنده-نباش-دخ...دانلود کتاب شرمنده نباش دختر نوشته ریچل هالیس کتاب شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف
درمان‌های خانگی پاشنه پای ترک خورده
«سال‌هاست کف پایم به‌خصوص در نواحی پاشنه دچار خشکی و ترک پوست است. مدام کف پایم را مرطوب کرده‌ام اما نتیجه نگرفته‌ام. ظاهر پوستم خیلی بدشکل و دلخراش 
است و تازگی‌ها بدتر هم شده و همیشه باید پاشنه پایم را پنهان کنم. بدتر اینکه اخیرا شکاف‌های عمیقی در پاشنه پاهایم ایجاد شده که گاهی خودبخود خون الود و دردناک 
می‌شود. لطفا مشکلم را با متخصصان پوست مطرح کنید تا راه چاره‌ای پیدا شود.» در این مقاله علل و راه
انواع درد پاشنه ی پا

درد پاشنه یکی از مشکلات معمول پا است . درد معمولا ً زیر پاشنه یا درست پشت آن رخ می‌دهد , جایی که تاندون آشیل به استخوان پاشنه متصل می‌شود . گاهی اوقات می‌تواند بر روی پاشنه تاثیر بگذارد .
درد که در پاشنه رخ می‌دهد , کف پایی کف پایی است . این معمول‌ترین علت درد پاشنه است .
درد پشت پاشنه آشیل است . درد هم می‌تواند روی قسمت درونی یا بیرونی پاشنه و پا تاثیر بگذارد .
در اغلب موارد , درد ناشی از آسیب نیست . در ابتدا , معمولا ً ملایم
علت و درمان درد کف پادرد کف پا می تواند به دلایل متعددی ایجاد شود و با توجه به علل درد کف پا درمان های متفاوتی مانند ماساژ کف پا برای بیماران مبتلا به درد کف پا در نظر گرفته می شود یکی از
شایعترین محل درد کف پا پاشنه پا می باشد. درد پاشنه یکی از عارضه‌های شایع مچ پا است.‌
در این عارضه هنگام استفاده از پاشنه درگیر، درد شدیدی احساس می‌شود. معمولاً درد پاشنه به‌تدریج افزایش‌یافته و به‌ مرور زمان بدتر می‌شود. اغلب درد این عارضه شدید بوده و
زمان
خار پاشنه یکی از رایج‌ترین علل
درد پاشنه پا است که با درد و التهاب نوار بافتی‌ ضخیمی، موسوم به پلانتار فاسیا
یا آرنگ یا رباط کف پا، همراه است که از ابتدا تا انتهای کف پا کشیده شده است و
استخوان پاشنه را به پنجه و انگشتان وصل می‌کند. برای بهبود بیماری پاشنه دردباید
به پزشک مراجعه کرد.

خار
پاشنه چیست و چگونه به وجود می آید؟

اصطلاح خار پاشنه این تصور را ایجاد می‌کند که با یک
برجستگی استخوانی تیز در پایین پاشنه مواجه هستیم که با فرو رفتن به کف
کفش های زنانه بسیار مختلف هستند. خانم ها حداقل باید از هر مدل کفش یکی مدل را در جاکفشی خانه خود داشته باشند، که هر کدام در موقعیت ها و محیط های مختلف نیاز آنها را بر طرف می کند و یکی از مهم ترین کفشی که هر خانم باید داشته باشد کفش پاشنه بلند مجلسی است.
پوشیدن کفش پاشنه دار خانم ها را بسیار جذاب و اندام آنها را کشیده تر نشان می دهد، برای همین یکی از انواع کفشهای مورد علاقه بانوان می باشد. یکی از مسائل حائز اهمیتی که باید در خرید کفش پاشنه بلند فاک
من دارم فکر چی رو میکنم وقتی تو هنوز اون دستبند دستته؟ 
من دارم چیکار میکنم؟ در برابر چی مقاومت میکنم؟ 
این چندمین باره واقعیت اینطوری میخوره تو صورتم؟ قراره چند بار دیگه بخوره که بیدار شم از این خواب؟ دست بکشم از این رویا؟ بفهمم؟ احمق نباش آدم ساده. احمق نباش.
برای این که مطمئن باشید در هنگام پیاده‌روی، پاهای شما احساس خوبی دارند
باید کفشی را انتخاب کنید که از پنجه تا پاشنه برای پای شما مناسب باشد.
برای انتخاب چنین کفشی بهترین راه استفاده از نظر متخصصان در این حوزه است،
توصیه‌هایی که در این نوشته می‌خوانید با توجه به نظر دو متخصص که برای
دوندگان حرفه‌ای، کفش انتخاب می‌کنند، جمع‌آوری شده است. منبع این بخش سایت
تخصصی Runner’s World است.
پاشنه کفش باید راحت باشد
پاشنه
کفش پیاده‌روی باید راحت باشد
اگه دیروز که بعضی پان‌ترکیست‌های تماشاگرنما یا تماشاگرهای پان‌ترکیست‌نما، به اسم طرفداری از تیم‌ محبوب‌شون شعار "خلیج عربی" سر دادن،یه چک زیر گوش هر کدوم خوابونده بودیم، امروز اینقدر وقیح نمی‌شدن که به ارتش ترکیه سلام نظامی بدن!

پ.ن: فوتبالی نیستم...ولی برای فهمیدن معنی این حرف‌ها و کارها نیازی به فوتبالی بودن نیست! فقط خطاب به بعضی میگم:
مرا بهل که همان داغدار خود باشم
به جای خود بنشین تا به کار خود باشم!

#دیدگاه_شخصی
ناشناخته(باکی نباشد) 
قال الصادق علیه السلام:
إنْ قَدَرْتُم أنْ لا تُعْرَفوا فافْعَلوا، وما علَیکَ إنْ لَم یُثْنِ علَیکَ النّاسُ ؟! وما علَیکَ أنْ تکونَ مَذْموما عِندَ النّاسُ؟! إذا کنتَ عِندَ اللّه ِ مَحْمودا ...؟!
اگر توانستید ناشناخته بمانید، چنین کنید؛ 
وقتى نزد خدا ستوده باشى نگران نباش که مردم ستایشت نکنند و نگران نباش که در نظرشان نکوهیده باشی!
- بحار الأنوار: ۷۳/۱۲۱/۱۱۰
گاهی وقتا فراموش کن کجایی، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی. گاهی فقط زندگی کن. یاد قول هایی که به خودت دادی نباش. شرمنده خودت نباش. تقصیر تو نیست. تو تلاشتو کردی اما نشد. یه وقتایی جواب خودتو نده. هر کی پرسید چرا اینجای زندگی گیر کردی، لبخند بزن و بگو کم نذاشتم، اما نشد. یه وقتایی فقط از زنده بودنت لذت ببر. از بودن کنار کسایی که دوستشون داری و دوستت دارن. از طلوع خورشید، از صدای آواز قمری ها، از باد، باران، از همه لذت ببر.
ویژگی های کفش طبی زنانه
امروزه با توجه به افزایش سطح آگاهی بانوان خرید و استفاده از کفش های طبی زنانه رونق بسزایی به خود اختصاص داده است. با توجه به تاکید پزشکان و ویژگی های موجود در این کفش ها مطمئن باشید اگر به پوشیدن انواع کفش طبی زنانه عادت کنید نه تنها دیگر دچار درد کف پا نخواهید شد بلکه عاشق راحتی این کفش ها می شوید.
کفش طبی زنانه به شرطی که مطابق با استاندارد ها تولید شوند، به قدری راحت هستند که انگار کفشی به پا ندارید.
حالا در ادامه می
من ضعیفم، مطلقاً ضعیفم. بیشتر از چیزی که فکر می‌کنی. تو می‌دونی که یکی از راه‌های فرارم از این پوچیِ بی‌مرز هستی، اما نه تنها خودت از من فرار می‌کنی بلکه مجابم می‌کنی که من هم از تو فرار کنم. از راه فرارم فرار کنم. این روح پناه‌جو به چی پناه ببره هان؟ چه معنایی باقی می‌مونه. قلاب نباش، صیاد نباش. یه بارم تو شکار شو. تا کی می‌خوای بِکِشی و بُکُشی. نکنه تو هم ضعیفی؟ آره تو هم ضعیفی. چه لزومی داره این‌همه پس‌زدن و پس‌گرفتن. چرا همیشه داریم از
درد کف پا
درد قوس کف پا ، به دلیل ایجاد التهاب در وسط (یا قسمت میانی) بافت کف پا اتفاق می افتد که مجموعا موجب کشیدگی حدفاصل انگشتان تا پاشنه در کف پا می گردد.
این محل برای انتقال وزن مناسب از پاشنه به پنجه و انگشتان مورد نیاز است.
درد قوس کف پا در افرادی که انواع مشکلات ساختاری مانند کف پای صاف دارند، رایج است. در صافی کف پا بافتهای کف پا به خاطر کاهش قوس کف پا تحت کشش دائم قرار می گیرد و به خاطر این کشیدگی دچار آسیب های میکروسکوپی درد در این ناحیه
غمگین نباشید ،چرا که خوشبختی می توانداز درون تلخ ترین روزهای زندگی شما،زاده شود ... باورکن....در تقدیر هر انسانی معجزه ایازطرف خدا تعیین شده که قطعأ در زندگی، در زمان مناسب نمایان خواهد شد!یک شخص خاص..یک اتفاق خاص..یا یک موهبت خاص..منتظر اعجاز خدا در زندگیت باش ،بدون ذره ای تردید!زندگی درست مثل نقاشی کردن است..خطوط را با امید بکش..اشتباهات را با آرامش پاک کن.. قلم مو را در صبرغوطه ور کن...و با عشق رنگ بزن.....بخشنده باش اما زیاده روی نکن حساب گر ب
ماهی خوابونده‌شده تو پیاز و لیمو و زعفرون تو فر، سبزی پلو و مرغ برای سوپ روی گاز در حال پختن. چای دارچین و نباتم رو مزه‌مزه میکنم و به این فکر میکنم که  چقدر روزمره‌ها و جزئیات زندگی مهمن.
این روزها هر کاری که میکنم، هر کار کوچک بی‌اهمیتی، به این فکر میکنم که میتونه آخرین بار باشه. فکر آخرین بار بودنش، لذتشو بیشتر نمیکنه واسم. بلکه بی‌معنی‌ترش میکنه. 

راه میرم، میگم، میخندم و وسطش فکر میکنم چرا زدین؟ چرا کشتین؟ 

در و دیوار و هوا و آسمون
تنوع بسیاری از کفش زنانه برای خانم‌ها وجود دارد تا جلوه و کمالی که به دنبال آن هستند را به آن‌ها هدیه دهد.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لیان استور، انواع مختلفی از کفش زنانه وجود دارد که برخی از آن‌ها همواره باید در کمد لباس هر خانمی وجود داشته باشد.
وقت آن است که از استایل قدیمی خود دست بکشید و با اضافه کردن این کفش‌های فانتزی جدید به کمد لباس خود، تغییر را ایجاد کنید و سبکی از سبک خود را بالا ببرید.
 یک استایل خوب بدون یک جفت کفش زنانه زیبا
یا خیرالرازقینفصل اول: کلیات و اصول تفکر و تعقل
اگر میخواهی بهترین باشی،بد نباش.
امیرالمومنین(ع): هرکه دانا باشد، خود را توقف دهد.بسیار پیش می آید که نمیدانی بهترین راه حل،بهترین تصمیم یا بهترین عملکرد چیست. یعنی نمیدانی که چه کار باید بکنی اما میدانی چه کارهایی را نباید بکنیاگر این خط قرمز ها را مراعات کنی، از بهترین ها میشوی، خرابکاری نمیکنی، خود را به خاطر دیکران به هر خطایی مبتلا نمیکنی و خدا تو را در ادامه مسیر یاری میکند. گاهی برای رسی
در سایزبندی 36 الی 40 در دو رنگ مشکی و زرشکی
رویه چرم طبیعی گاوی و آستر چرم طبیعی بزی
پاشنه باریک 9 سانتی متری با سرپاشنه قابل تعویش از جنس تی پی یو
اتصال زیره به رویه به روش چسباند (cemented) برای افزایش دوام کفش
مناسب برای ستفاده در مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی
با ضمانت کیفیت 6 ماهه و ۷ روز تعویض
کفش زنانه مدل ماریا زرشکی
خرید پاشنه کش کدSH1220  
قیمت : 90000 تومان
برند : متفرقه
خرید پستی پاشنه کش کدSH1220  
قیمت پاشنه کش کدSH1220  

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید پاشنه کش کدSH1220 ارزان , پاشنه کش کدSH1220 با قیمت ارزان , خرید متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت ارزان , خرید پستی پاشنه کش کدSH1220 ,خرید این
مکانیسم اثر غذای nbsدر درمان خار پاشنه چیست؟
علت ایجاد خار پاشنه معمولا فشار زیاد وناصحیح به ناحیه پاشنه پا به هر صورتی میباشد مثل  پوشیدن کفش پاشنه بلند مثل حرکات ورزشی سنگین .وحتی وزن زیاد .که سبب ایجاد التهاب وپارگی پرده در بر گیرنده استخوان پاشنه پا وبخصوص کشیدگی فاسیای متصل به پاشنه میشود التهاب ودرد وپارگی واسیب این قسمت شرایط را برای رسوب کلسیم اضافی در این ناحیه ایجاد میکند البته کلسیم اضافی معمولا نباید در بدن وجود داشته باشد اما م
کفش تابستانی مشکی زنانه

پرداخت درب منزل

خرید یا دیدن کتانی های بیشتر در سایت فرامد

کفش تابستانی زنانه شیفر - بوتیکمدل های کفش-تابستانی-زنانه-شیفر جدید به همراه اطلاعات تماس فروشنده ، هزاران مدل جدید. ... زنانه شیفر · کفش تابستانی مشکی زنانه مشکی 98 2019 · faramod ...https://arga-mag.com/arga-mag.com › دنیای مدمدل کفش تابستانه زنانه و دخترانه با طرح های جدید و زیبا - آرگا۱۵ تیر ۱۳۹۷ - مدل کفش زنانه تابستانی. مدل کفش شیک دخترانه. مدل کفش لژدار زنانه. مد
خرید پاشنه کش کد 45 

قیمت : 15000 تومان

برند : متفرقه

خرید پستی پاشنه کش کد 45 

قیمت پاشنه کش کد 45 

تصاویر بیشتر

خرید پاشنه کش کد 45 ارزان , پاشنه کش کد 45 با قیمت ارزان , خرید متفر
بی تفاوت نباش جانم که بی تفاوتیت من را
منزوی
دیوانه
گوشه گیر
دلگیر
بازنده
افسرده
بی حس
پراز بغض 
و به طور حال بهم زنی من را حال بهم زن میکند..
طوری که باورت نمیشه این منم...
عزیزترینم هنوز نتوانستی به طور کامل میزان تنهاییم را بفهمی که 
اینطور درحین پراحساس نشان دادن،که پشت آن نقابت یک سردی و بی احساسی ای که وجود دارد،
که من آن را کاملا واضح میبینم...
بله،من میفهمم که سعی داری خودت را کمی ازمن رها سازی اما این راهش نیست
فقط میتوانم بگویم این راهش
پس میخوای یه نویسنده باشی...چارلز بوکوفسکی #مازیار_ناصری
اگه فکرِ نوشتن ناگهان و بدون توجه به هر مسئله‌ی دیگه‌ای سراغت نمیاد، ننویس.تا کلمه‌ها ناخواسته از قلب، ذهن، دهان و وجودت سرازیر نشدن، ننویس.اگه مجبوری ساعت‌ها خیره به صفحه‌ی کامپیوترت بشینی یا در جستجوی کلمه‌ها روی ماشین تحریرت قوز کنی، ننویس.اگه واسه پول یا شهرت می‌نویسی، ننویس.اگه می‌نویسی تا زنا رو بکشونی توی تخت‌خوابت، ننویس.اگه مجبوری اونجا بشینی و بارها همه‌شو بازنویسی
دانلود آهنگ جدید محسن نوری منتظر نباش
Download New Music Mohsen Noori montazer nabash
آهنگ جدید محسن نوری بنام منتظر نباش
این نبود حقم بری و تنها بشم بدون تو اصلا من دیگه نمیکشم دیوونه برگرد هی نکن دست دست
اون دوتا چشمای ناز تو اون لحظه های ناب و خوب اون همه خاطره چجوری از یادم بره

ادامه مطلب
در زیر به چند مورد از معایب این کفش ها اشاره می کنیم :
۱٫ کوتاهی عضلات ساق پا
محققان بریتانیایی دریافته اند که پوشیدن مداوم کفش های پاشنه بلند در طول زندگی یک فرد می تواند بلندی عضلات ساق پا را تا ۱۳ درصد کاهش دهد.
علاوه بر آن ممکن است که تاندون آشیل پا را هم ضعیف کند. آنچه اهمیت دارد این است که افرادی که برای مدت زمان طولانی این کفش ها را می پوشند حتی پس از در آوردنشان هم احساس درد و ناراحتی می کنند.
۲٫ انحنای مچ پا
هنگامی که محققین دانشگاه آلابا
ضرب المثل پاشنه آشیل از کجا آمده است؟
آشیل یا اخیلوس فرزند پله پادشاه میرمیدون‌ها مشهورترین قهرمان افسانه‌ای یونان است که نامش با آثار هومر عجین شده است. طبق بعضی روایات مادرش تتیس پس از تولد او با دو انگشت خود قوزک پایش را گرفت و وارونه در شط افسانه‌ای ستیکس فرو برد و بیرون کشید. بدین جهت تمام اعضای بدن آشیل به جز قوزک پایش همه در دست مادر بود رویین گردید.....
سپاهیان یونان که بدون کمک و یاری آشیل قادر نبودند شهر تروا را فتح کنند از اولیس خوا
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
درد پاشنه پا

روش درمان درد پاشنه پا با استراتژی‌های خط اول شروع می‌شود که می‌توانید در خانه شروع کنید : تمرین‌های کششی . تمرین‌های انجام‌شده ماهیچه‌های ساق پا به تسکین درد و کمک به بهبودی کمک می‌کنند .
از پابرهنه رفتن اجتناب کنید . زمانی که بدون کفش پیاده‌روی می‌کنید ، فشار و فشار زیادی بر روی زمین پا پا می‌گذارید .
یخ . قرار دادن یک بسته یخ بر روی پاشنه تان به مدت ۲۰ دقیقه در روز به کاهش التهاب کمک می‌کند . یک حوله نازک بین یخ و پاشنه تان
این محمد هم که با یه توییتی شیلنگ عن رو گرفت به هیکل ما که آقا هر ایرانی یک بلاگ و هر بلاگ یک "تراوشات ذهن من" . ولله من اونموقع که بلاگ زدم اصلا کسی تراوشات ذهنی نداشت. کاملا یونیک و یونیکورن وار این اصطلاح به ذهنم رسید و بر عرصه این پیکر بلاگ آن را حک نماییدم. آری این بود از داستان تراوشات 
حالا که ممد گیر داد و نخوایم زیر بار این تیپیکالیسم له بشیم عوضش کردم گذاشتم "پسماند های کورتکس های مغزم". هم خارجی تره هم یونیک تر تا که همسایه نگوید که تو در
سلام بنده ی من ، چرا غصه میخوری ، چرا چشمای قشنگتو انقدر پر از اشک میکنی؟
من وقتی اینجوری می‌بینمت هزار برابر از موقعی که خطا می‌کنی غمگین تر می شم.
گاهی که دلت گرفت میای و باهام درد دل می‌کنی اما بعضی وقتا که میبینی در و باز نمیکنم همش به خاطر اینه که اونی که می خواهی رو صلاح نمی‌دونم بهت بدم و دارم یه چیز بهتر پیدا می کنم که بهت بدم و یا اگر بتونم گذاشتم به موقع ازت پذیرایی کنم و به قول خودتون سوپرایزت کنم.
پس نگران نباش؛ غمگین نباش ، چشماتو
امروز کلی کار دارم
اول باید خونمو تمیز کنم ، جارو بزنم
ظرفامو بشورم 
همه جارو مرتب کنم و وسایلمو تقریبا اماده کنم و برای رفتن اماده شم کم کم الیته هنوز تا اخر هفته اینجام و ساید بعد از دهم برم خونه اما باز باید وسایلمو اماده کنم 
عصرم دوس دارم برم بیرون ،خودمو مهمون کنم به یه قهوه و فردا باید برم کتاب بخرم کلی کتاب که تابستون بخونم
دیگه اینکه حال آدم که خودش خوب نمیشه ، خودش باید خوبش کنه 
خودم همه کاره ام 
هرگز مایوس نباش .
من امیدم را در یاس ی
در سایزبندی 36 الی 40 در دو رنگ مشکی و زرشکی
رویه چرم طبیعی گاوی و آستر چرم طبیعی بزی
پاشنه باریک 9 سانتی متری با سرپاشنه قابل تعویش از جنس تی پی یو
اتصال زیره به رویه به روش چسباند (cemented) برای افزایش دوام کفش
مناسب برای ستفاده در مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی
با ضمانت کیفیت 6 ماهه و ۷ روز تعویض
        کفش زنانه مدل ماریا سرمه ای
علت ایجاد خار پاشنه معمولا فشار زیاد وناصحیح به ناحیه پاشنه پا به هر صورتی میباشد مثل  پوشیدن کفش پاشنه بلند مثل حرکات ورزشی سنگین .وحتی وزن زیاد .که سبب ایجاد التهاب وپارگی پرده در بر گیرنده استخوان پاشنه پا وبخصوص کشیدگی فاسیای متصل به پاشنه میشود التهاب ودرد وپارگی واسیب این قسمت شرایط را برای رسوب کلسیم اضافی در این ناحیه ایجاد میکند البته کلسیم اضافی معمولا نباید در بدن وجود داشته باشد اما م
اهنگ  hello از بانو Adele درحال پخشه ، به کاور اهنگ نگاه میکنم با یه فونت که چشمم رو گرفته نوشته " نگران باش ، حل نمیشه " اولش خوندم نگران نباش حل میشه ؛ بعدش خوندم نگران نباش حل نمیشه ؛ آخرین دفعه درست خوندم [نگران باش ، حل نمیشه ] حالا دارم فکر میکنم که چقدر خیلی وقت ها جای این جمله تو زندگیم خالی بوده ، چقدر باید این جمله رو با خودم تکرار میکردم و میگفتم نگران باش دختر ، نگران باش چون خیلی بده ، چون ممکنه حل نشه . خیلی خوبه تو بیست سالگی دارم درک میکن
مدل کفش تابستانه زنانه و دخترانه با طرح های جدید و زیبا

در این مطلب با انواع مدل کفش تابستانه زنانه و دخترانه آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید از بین آن ها کفش تابستانی مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.
مدل کفش تابستانه در انواع طرح های پاشنه دار و بدون پاشنه موجود است و شما می توانید از بین این طرح های متنوع کفش با طرح و رنگ مناسبی را برای پوشیدن در روزهای گرم سال انتخاب کنید.
مدل کف
حرفت را راحت بزنبی دلواپسی بپوشهر جا هم که خواستی قدم بذار هر وقت دلت خواست به آب بزنهر حیوانی را هم که خوشت آمد بغلش کن،مهم نیست گاو باشد یاگاو زاده یا پرنده ،فقط نگران چشم های دنبال کننده نباش.
ببین، تا بوده همین بوده،قضاوت ها نا تمام اند و پشیمانی ها بی پایان.توی پروفایلت، خودت باشتگ شلوارت را بعد ِ خرید بکنکفش نو را همانجا بپوش و بیا بیرونساندویچت را دو‌نونه با خیارشور اضافه دستت بگیر و توی خیابون در حالی که به گردنبندهای چشم نواز طلاف
فردا مجبورم کمی دروغ بهم ببافم ...
امیدوارم اولین . آخرین دروغ های امسالم باشه :(
فردا رو مجبورم .... اگر نگم برای همیشه توبیخ میشم و یکی از نگران کننده ترین وضعیت رو دارم 
دلم به حال خودم میسوزه ... 
درستش میکنم 
همه چیو درستش میکنم انقدر میزون که یه روز میام و میگم تونستم ....
اره منم تونستم همه چیو درست کنم ... 
بالاخره تونستم ...
همه چیو برمیگردونم سرجاش ... همه چیو ... 
به خودم همین الان و همینجا قول میدم ...
خودمو میشکونم ... اما نمیزارم خراب بشه ...
درست
پاپیون‌های افتاده روی شونه‌هاش ، دلبرندگی تور روی موهاش..و خوشحالی‌ای که بعد از سال‌ها توی نگاهش حس میکردم درست تو لحظاتی که چشم در چشم میرقصیدیم...
اما امشب آنچه که از من مقبول افتاد اون لحظاتی بود که به اجبار اما راضی با کفش‌های پاشنه بلند و پیراهن ِبلند توی شهر چرخ میزدم و برگ‌های پاییزی دونه دونه به دنباله‌ی پیراهنم سنجاق میشدند. حالِ لحظه‌ خوش بود...
مهم نیست چقدر دوستش داری
مهم اینه که چقدر دوستت داره

مهم نیست می خوای کنارش باشی‍♀️
مهم اینه که اون بخواد کنارش باشی

اگه اون بیشتر دوست داره و می خواد کنارش باشی پس بهترین ادمیه که می تونی باهاش خوشبخت بشی
اما اگه تو اون رو می خوای و از نظر اون بهترین نیستی، پس خودت رو حراج نکن واسش

جایی نباش که نمی خوان باشی
جایی باش که از صمیم قلب بودنت رو بخوان
کسی که واسش مهم باشی حتی اگه بهش پشت کنی آزارت نمی ده فقط واست اشک می ریزه و از دور نگات می کن
سلام
الان که دارم اینجا مینویسم، باید بشینم لِکچِرم رو آماده کنم که قراره شنبه ارائه بدم! البته مطلب تقریبا تو ذهنم!!! دسته بندی شده.... اما تا مرتب شدنش و تبدیلش به انگلیسی و البته زمان بندی براش کار زیاد داره....
اما عوض همه ی این کارا نشستم تند تند کتابایی که از نمایشگاه خریدم می خونم! انقدی که کتاب های :" دهکده ی خاک بر سر" و "قصه ی دلبری" و " اسم تو مصطفاست" رو تموم کردم و الانم وسطای کتاب " دلتنگ نباش" هستم!!!!
کلا همین مدلی ام! یه جور مثل ندید بدیدها
حجت الاسلام کافی(ره) :آدم خوبی باش اما مغرور نباش. هیچکس را بد ندان. مردم را به چشم پستی نگاه نکن. اگر میخواهی رشد کنی و کسی شوی باید همه را بهتر از خودت بدانی. درختی که میوه دارد شاخه هایش پایین است. آدم اگر بارش شود متواضع و فروتن است و سرش پایین است.
به نام خدانوشتم: چشم انتظار حادثه‌ای ناگهان مباش
           با مرگ زندگی کن و با زندگی بمیرمیگه: طوری شده؟میگم: نه! چطور؟- آخه خیلی منفیه.- برداشت من فرق می‌کنه!- با مرگ زندگی کن؟ چطوری آخه؟- نمیدونم چطوری توضیح بدم! ولی مصراع اولش که خوبه، برداشت من چیزی توی اون مایه‌هاست.- مثل هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست؟! :/ نه به این هم که ربطی نداره! یعنی حاضر باش برای هر بلای ناگهانی؟!- چرا بلا؟!- حادثه ذاتا منفی هست! ناگهان هم که اومده.- چشم انتظار حادثه‌ای ن
کفش مشکی دخترانه شیک

پرداخت درب منزل

ژورنال جدید مدلهای کفش مجلسی - shebreh.comکفش پاشنه بلند مجلسی شیک و خاص یکی از مهم ترین گزینه هایی است که همه خانم ها همواره به دنبال آن هستند. زیرا یکی از مهم ترین نکاتی که بعد از انتخاب لباس مجلسی ...https://torkjameh.com/torkjameh.com › 125-خرید-اینترنتی-کفش-تخت-و-کالجخرید اینترنتی لباس - خرید کفش و تخت زنانه - فروشگاه ...خرید اینترنتی لباس فروشگاه اینترنتی کیف و کفش زنانه جد

این ریش ما لامصب بلند که میشه عین جنگل مولا میشه، یه جور فر میخوره که ماشین بعضا گیر میکنه توش دردم میام.. خلاصه زدیم دیگه بعد مدتها صفا دادیم کاش بودی میدیدی. (کبوتر هم بچّه میکنه هر چند یکبار روی پکیج‌مون، نگران اون نباش :)
رزیدنت مون توی پاویون رو به رویی ما استراحت میکنه و لعنتی یه سیگاری میکشه که چنان بوی خفنی میده که من اولین باره استشمامش میکنم و الان همه ی اینترن ها نشئه ی نشئه شدن از این بو...برم بهش بگم آقای دکتر بخیل نباش بده یه نخ هم ما بکشیم به سلامتی خودم و خودت و داریوش!
شعاع خم همیشه در قسمت پاشنه داخلی فلز خم قرار دارد.  شعاع خم همیشه در هزارم اینچ بیان می شود.  یکی از مهمترین ملاحظات هنگام خم کردن فلز ، حداقل شعاع خم است.  هنگامی که خم ها از شعاع حداقل مورد نیاز ساخته شوند ، فلز در پاشنه بیرونی خم می شود.  قسمت آمیتی که در حدود یک نوار شعاع خم می شود ، در پاشنه داخلی فشرده می شود و در پاشنه بیرونی خم می شود.  این عمل باعث می شود که فلز سرد شود.
از آنجا که کار سرد می تواند فلز را تضعیف یا تقویت کند ، بسته به درجه س
مرد اهل یکی از روستاهای اطراف بود، سال ها قبل با دوستانش یک کار تولیدی شروع کرده بودند و حالا پس از پیشرفت ها و شکست های مختلف در حال صادرات محصولاتشان به خارج از کشور بودند. 
از او یک نصیحت به یادگار دارم، هر وقت به در بسته ای رسیدی اینقدر بکوب تا باز شود؛ مطمئن باش که بالاخره روزنه ای پیدا می شود.
نگران نباش.
بین همه چیزایی که روانپزشکم بهم گفته، این یکیشون نمیدونم چرا خیلی خوب تو ذهنم نشسته: اکت باش نه ری اکت. 
یعنی منتظر نباش یکی باشه که باش بری تاتر، یا موقعیتش پیش بیاد یا چشمت و بگیره. ری اکت به تبلیغات و درخواست بقیه نباش. 
تصمیم بگیر که یه کاری رو انجام بدی، بقیه اگه خواستن همراهت بشن یا نه، به تو مربوط نیست. 
امروز که عطیه و فاطمه رفتن تاتری که من هفته پیش بهشون توصیه کرده بودم، لش کرده بودم، سرم درد میکرد و حس خوبی نداشتم. 
شاید حتی با حسرت به
ما چه‌ایم اندر جهان پیچ پیچ
چون الف از خود چه داریم؟ هیچ هیچ
همین دیگه آقا!
دنبال مطلع و مقدمه و میان و مؤخره نباش!
درسته که این‌ها نظم‌اند و طبع انسان ملائم با نظم ولی نه این‌که انسان خودش رو محدود قالب‌ها کنه و از محتوا جا بمونه!
لهذا گفته‌اند مجعول وجود است و ماهیت نفاد و حد وجود.
خط بالا رو هم جدی نگیرید!
نگرانی؟ناراحتی؟ گاهی دوچار استرس می شی؟ هیچ نگران نباش! تو مثل بچه ای هستی که تازه داری راه می افتی، پس قطعا مشکلاتی خواهی داشت. به خودت مسلط باش، خودت رو نباز، تو فقط توقف نکن. به تلاشت ادامه بده، تو بگو میتونم، شد شد نشد نشد.
خرید کتاب رابطه عبد و مولا استاد پناهیان با همکاری موسسه عصر بیان معنوی انجام می شود.
*آب را گِل نکنیم ...*
” کمی آرام باش، شلوغ نکن، درگیر نباش، نگران دنیا نباش، حسرت دنیا نخور، به دیگران حسادت نکن. گذشته و آینده را رها کن، به عرض و طول خودت (یعنی اطرافت) کاری نداشته باش. حریصانه برخورد نکن، حرص و جوش نخور، آرام باش و خلاصه در یک کلام آب را گِل نکن تا در زلالی آب، عمق دریای وجود خودت را ببینی که از تو چه می‌خواهد؟ مدّتی معصیت نکن تا کم‌کم نیازش ر
گوشی با خودم نبردم. برگشتم دیدم روی واتس اپ از امید پیام دارم. هر دو پیام رو حذف کرده بود. پرسیدم چی بوده؟ گفت موضوعی رو مطرح کردم بعد ترسیدم برنجی پیام رو حذف کردم. گفتم نگران نباش؛ برنجم هم از دلم درمیاری. گفت رنجیدن تو لایه ای از تجربه ی مرگ منه.
سالها پس از انتظار این روزها که جز گذشته ای در آینده نیستند، در زمان حال، می پرسی از حال و روزم.
من آن روزها منتظر تغییر بودم و هیچ. تو دیگر دنبال چیز تازه ای نباش. هر بار به ناچار و بیشتر به اختیار، عقب رفتم و قدم های وارونه ام خوب از پس ویرانی خویشتنم بر آمدند.
ادامه مطلب
از امروزم کلی نوشته بودم
اما چون بلد نبودم چند ثانیه رفتم توی گالری تا یه عکس رو ادیت کنم که وقتی برگشتم دیدم همه ی نوشته هام پاک شده :((((
چون تلاش کردم و دیدم دیگه نمیتونم مثل متن قبلی بنویسم پکر و عصبی ام.

+پکر نباش خواهر...
-نیستم :(
+مطمعنی؟؟
- اوهوم، مگه تجربه نبود؟! :)

باسمه تعالىقرآن کریم مىفرماید:عسى أن تکرهوا شیئا و هو خیر لکمچه بسا از چیزى خوشتان نمىآید ولى خیرتان در همان است.اگر از سختیها خوشتان نمىآید نگران نباشیدشاید خیرى عظیم در آن استاثر قطره هاى آب بر سنگ سخت، سکاکى را عالم ساخت
خرید کتاب رابطه عبد و مولا استاد پناهیان با همکاری موسسه عصر بیان معنوی انجام می شود.
*آب را گِل نکنیم ...*
” کمی آرام باش، شلوغ نکن، درگیر نباش، نگران دنیا نباش، حسرت دنیا نخور، به دیگران حسادت نکن. گذشته و آینده را رها کن، به عرض و طول خودت (یعنی اطرافت) کاری نداشته باش. حریصانه برخورد نکن، حرص و جوش نخور، آرام باش و خلاصه در یک کلام آب را گِل نکن تا در زلالی آب، عمق دریای وجود خودت را ببینی که از تو چه می‌خواهد؟ مدّتی معصیت نکن تا کم‌کم نیازش ر
بخش عمده ی جراحی و اطفال رو تمام کردم و انگار کن یک وزنه ی هزار کیلویی از روی شونه هام برداشته شده باشه...حس عجیب و ترسناکیه...دورهای قبل اگر به مطلب فرّاری میرسیدم میگفتم نگران نباش،دور بعد مرورش میکنی اما این بار دیگه مروری در کار نیست و هر درسی که خونده بشه برای آخرین باره...آخرین بار...
غروب سر راه رفتم ببینم فروشگاه کنار دانشگاه کیف میف حراج نکرده....
کیف دلخواه رو پیدا نکردم اما چشمام یه چیزی دید که دلم از کف رفت!!!!
یه صندل بندی پاشنه متناسب قرمززززز....
البته قرمزش یه کم فسفری نارنجیه اما همه چیزش میزونه...
یه تخفیف اساسی هم خورده بود...
چنین شد که خسته اما با چشمای قلبی کفش زیر بغل برگشتم خونه و ممکنه امشب تا صبح از ذوق خوابم نبره...
من دو ساله هر صندل قرمزی که میبینم دلم میلرزه...
اخ جون و پاخ جون :))
کفش دخترانه جدید

پرداخت درب منزل

۲۰ مدل کتانی دخترانه ۲۰۱۹ + نکات مهم برای خرید آن۵ آبان ۱۳۹۸ - برای انتخاب مدل کتانی دخترانه جدید به سراغ کفش‌های کتانی هولوگرامی، شیشه‌ای و ساق‌دار با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع بروید و در انتخاب سایز کفش و ...http://katansport.ir/katansport.ir › کتانی ارزان میان سایزکتونی دخترانه جدید - مرکز خرید و فروش انواع کفش کتان و ...کتون دخترانه جدید را هم از فروشگاه های محلی ک
کرونا به من نشان داد
هنوز هم هیچ قرنطینه ای
توان مقابله با
دلِ جامانده در حرمت را ندارد...
دلم برای هیچکس آنقدر تنگ نیست
که تحملش سخت باشد!!!..
اما;کرونا خاست بگوید
هیچ کس لایقِ زیارت نیست; نگران نباش
صبر کن...تا لایق شوی...!
#السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
#کرونا درمانی
«یا مَن یُبَدِّلَ السَّیّئات بِالحَسَنات¹»،
      دقیق یعنی چی؟            یعنی خدا به ما میگه:                  - نگران کارنامه ت نباش.                          رو برگه پایانی ت خوب بگیر،مستمر هات با من...

شایدم یعنی:
      - بیخیال که همش منفی زدی،
            از همشون قدر مطلق² می گیرم برات :)

۱.ای کسی که گناهان مارا به ثواب تبدیل می کنی.
۲.قدر مطلق اعداد منفی، می شود مثبت همان عدد؛ مثلا: ۲ = |۲-|
کفش سفید دخترانه

پرداخت درب منزل

خرید یا دیدن کفش های بیشتر در سایت فرامد

خرید کفش زنانه | مجلسی، اسپرت، راحتی | فروشگاه ...خرید اینترنتی کفش زنانه، کفش مجلسی، اسپرت، راحتی، پاشنه بلند، بوت و نیم بوت، چرم مصنوعی و چرم طبیعی، کتانی زنانه - ارسال رایگان | تضمین اصالت کالا ...https://faramod.com/faramod.comفرامُدخرید کفش و کتانی. ... کفش آل استار دخترانه ساق دار سفید. 105,000 تومان. کفش اسپرت سفید دخترانه جدید · انتخاب گزینه‌ها ...شما این صفحه را چندین بار
دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
Ahang man sakhtgiram vali sakht miram az Alireza Talischi
دانلود آهنگ من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهت فکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهت ...♪
وای امون از دلت آی امون از دلت ...♪
اومدم دلو یهو اول ندم از قصد به تو حالا حسم از همیشه بیشترم هست به تو ...♪
آخ که از دست از وای که از دست تو
من سختگیرم ولی سخت میرم تو

حضرت آقا این شیشه عطر رو هدیه داد به یمن ، فلسطین ، عراق ، افغانستان ، پاکستان... حالا این شیشه عطر درش باز شده... و عطرش همه جا رو پر کرده... حاج قاسم سلیمانی یکی از این شیشه عطرها بود... حضرت آقا بازم از این شیشه عطرها داره که عطرش همه جا رو برداره... حاج قاسم صبح_ جمعه شهید شدنش ، خیلی حرف توشه... + صحبت های حاج حسین یکتا + اللهم عجل لولیک الفرج خیلی خوشحال نباش اسرائیل خیلی خوشحال نباش آمریکا
  شهادت سردار سلیمانی مقدمه ی پیروزی بزرگ اسلام و مس
خارپاشنه چیست؟
خارپاشنه چیست؟
در برخی موارد به دلایلی استخوان کوچک اضافه ای در زیر استخوان پاشنه پا ایجاد می شود؛ که حتی ممکن است اندازه آن به نیم اینچ هم برسد. این استخوان اضافه حرکت فرد را با مشکل مواجه می کند و موجب ایجاد درد شدیدی در ناحیه پاشنه پا می شود و به همین دلیل خارپاشنه نامیده می شود.
طبق آمار به دست آمده 10 درصد افراد جامعه دارای خارپاشنه هستند که البته اغلب آنها بدون درد بوده و به همین جهت فرد متوجه آن نمی شود.
اغلب بیمارانی که خا
هیچوقت از واقعیت ها و علایقتان خجالت نکشیداگر فیلم هندی را دوست داریداگر کتونی را به پاشنه بلند ترجیح میدهیداگر عکس هایتان همیشه با روسری استاگر مهمانی هایتان با سلام و صلوات استاگر در خانه تان تفکرات اروپایی نیستاگر خانواده تان لاکچری نیستنداگر پدر و مادرتان معمولی انداگر نام برندهای معروف را از حفظ نیستیداگر مارک پوش نیستید.
ادامه مطلب
سایت اوکی مد مقاله ای رو در زمینه کفش و نکاتی که باید بدانید منتشر کرده که در این مقاله راجع به مطالب همچون :مناسب ترین زمان برای خرید کفش چه زمانی است؟ کتانی سفید با چه استایلی ست می شود؟ چه کفش هایی را باید در چه مکان هایی پوشید؟ برای جلوگیری از سرخوردن پا در کفش مجلسی جلو باز چه باید کرد؟ چگونه کفش چرم را براق کنیم؟ کفش مناسب پاهای لاغر چیست؟ کفش هایمان در مورد ما چه می گویند ؟ انواع کفش پاشنه بلند.نکاتی که قبل از خرید کفش باید رعایت
فشار بالش
به پشت دراز کشیده و هر دو پایتان را خم کنید و بالشی بین زانوانتان قرار دهید. اگر برایتان سخت است می‌توانید نشسته نیز این تمرین را انجام دهید. سپس به مدت ۵ ثانیه به بالش در حد توانتان فشار بیاورید و رها کنید. این تمرین را در دو ست ۱۰ تایی تکرار کنید.
قوی کردن عضلات داخلی پا از زانوان شما پشتیبانی می‌کند.
بلند شدن روی پاشنه
صاف بایستید و از یک صندلی برای حفظ تعادل تان استفاده کنید. پاشنه‌های پایتان را به آرامی از روی زمین بلند کنید و رو
 گفتند دعا کنی می آید 
گفتم آنکه با دعایی بیاید به نفرینی  می رود 
 گفتمش خواستی بیایی با دعا نیا با دلت بیا ...
یا اصلا 
 بیا تمامش کنیم 
  همه چیز را که نه من سر راه تو باشم  و
    و نه تو مجبور به ماندن ...
   نگران نباش  قول  می دهم کسی جای تو را نمیگیرد ...
    اما تو فراموشم کن 
    بخند 
   تو که مقصر نبودی من این بازی را شروع کردم خودم هم تمامش می کنم  
    می دانی اصلا چیست ؟   گاهی نرسیدن زیبا ترین  پایان یک عاشقانه است  
    پس بیا به هم نرسیم ...
امروز از صبح تا شب مشغول عکاسی و فیلمبرداری بودیم و تمام این مدت با کفش پاشنه بلند سرپا بودیم و خب بذارید از تاول های کف پام چیزی نگم...
عکسهامون عالی شدن...خوشحالم که دست از لجبازی برداشتم و تصمیم گرفتم برم جشن...مطمئنم یک روزی حسرتش رو میخوردم...
*همکلاسی مون رضا گفت یه عکس دوتایی از من و گلی بگیرین?!بچه ها شاکی شدن که چرا با گلی?گفت میخوام سال آینده وقتی نتایج دستیاری اومدن بذارمش اینستاگرام و بهش تبریک بگم و بنویسم رفیق منه دیگه...این حرفش خوشح
دانلود آهنگ جدید محمد مبارکی بی جنبه نباش
Download New Music Mohammad Mobaraki Bi Janbe Nabash
آهنگ جدید محمد مبارکی بنام بی جنبه نباش
بی جنبه نباش جنبه داشته باش وقتی که میگم عشق تو باش
بی جنبه نباش جنبه داشته باش حالا که عاشقم دلو نکن رها

ادامه مطلب
خرید اینترنتی کفش مجلسی

خرید اینترنتی کفش مجلسی نقره ای
خرید اینترنتی کفش لژدار ارزان
خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند ارزان
خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند دخترانه ارزان

کفش مجلسی زنانه ارزان قیمت
خرید اینترنتی کفش زنانه ارزان
دیجی کالا کفش زنانه مجلسی
دیجی کالا کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند
از آیه 33 سوره ی عنکبوت: 
لاتخف و لاتحزن انا منجوک
نترس و غمگین نباش؛ ما تو را نجات خواهیم داد.

یونس که از شکم نهنگ نجات پیدا کرد؛ آتش که بر ابراهیم سرد شد...شده یکی بغلت کنه بعد غم و دلتنگی و خستگی و اعتراضت شسته بشه و فقط حال خوب بمونه؟ ایمان همون آغوشه. ایمان ما رو نه فقط از "جهان فاسد مردم " که از خودمون هم نجات میده.
برای خودمون آغوش بخواهیم یا بسازیم؛ آغوشی از جنس امنیت، جنس ایمان.

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
واسه آرزوهای ناگفتنیت 
واسه اوناییکه هیچ کسى ازشون خبر نداره،
واسه "التماس دعا" هاىِ از ته دلت که خجالت کشیدى بگى ولى خدا شنیدتشون 
واسه تمام اینها هم که شده میخوام بگم ، نگران نباش
مطمئن باش بهترینش برات اتفاق می افته❤️

نشسته بود، زدم روی شونش گفتم تنهایی بدنگذره ؟!نباش تنها، یهو دیدی شصت سالت شده هنوز نشستی اینجاهاخیلی زود میگذره، نمی فهمی اصلا...زمانو میگم که عمرمون قاطیش شده...گفت: حرفای بزرگونه میزنی بچه،تنهایی دو مدل داره؛تنهایی قبل از بودنِ کسیتنهایی بعد از بودنِ کسی...گفتم: فرقشون چیه با هم آدمِ بزرگ ؟!گفت: اولی که باشی میتونی به آدمای دیگه فکر کنی اصلا میتونی به همه چیز فکر کنیولی دومی دیگه نمیتونی به کسی و چیزی فکر کنیمجبوری بشینی روی نیمکت پارکفق
یکی از مهم ترین چالش هایی که هر عروس با آن رو به رو است، انتخاب پوششی است که عروس قرار است در عروسی داشته باشد. خریدن لباس عروس، کفش عروس و لوازم جانبی عروس، ممکن است کار سختی برای انجام دادن باشد. وقتی نوبت به خرید یک جفت کفش عروس خوب می رسد، این حس قابل درک است که بعضی از عروس ها سوال های مختلف و حس مبهمی درباره ی نوع کفشی که می خواهند بپوشند دارند. بیشترین سوالی که وجود دارد هم این است که "اگر قرار باشد یک کفش را برای 12 ساعت بپوشم، باید چه نوع ک
چگونه برای دلبندم کفش مناسب انتخاب کنم؟

قبل از اینکه به خرید کفش بروید اندازه پای فرزند خود را بگیرید. در هنگام انتخاب سایز کفش، به یاد داشته باشید که کفش باید تقریبا ۱۰ میلی متر بزرگ تر از پای فرزند شما باشد چون پای بچه به سرعت رشد می کند. 
بچه را برای خرید کفش با خود ببرید، بردن خط کش نمی تواند جای بچه را بگیرد.
در هنگام خرید کفش، اندازه فعلی پا را در نظر داشه باشید نه اندازه کفش قبلی را.
بهتر است که عصر به خرید کفش بروید، چون در این زمان پا
دیروز صبح که قطعی حساب کرده بودم داستان رو به پایان هست به خودم گفتم فاطمه نترسی ها! هشت ماهی که گذشت رو ببین. تو برای تحمل دلتنگی خیلی جا داری؛ پس نگران نباش که دلتنگ بشی از رفتنش...
به خودم گفتم نترس و درست باش.
درست بودن همیشه انتخاب سخت تری هست و هر وقت میخوام درست باشم فکر میکنم تایید مامان رو دارم و این خوشحالم میکنه.
سست ترین کلمه "شانس"است... 
به امید آن نباش. .
محکم ترین کلمه "پشتکار"است...
آن را داشته باش. .
سالم ترین کلمه "سلامتی"است... 
به آن اهمیت بده. .
شایع ترین کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو. .
ضروری ترین کلمه "تفاهم"است... 
آن را ایجاد کن. .
دوستانه ترین کلمه "رفاقت"است...
از آن سوءاستفاده نکن. .
اصلی ترین کلمه "اطمینان"است... 
به آن اعتماد کن. .
ضعیف ترین کلمه "حسرت"است... 
آن را نخور
1) هیچوقت واسطه‌ی ازدواج نشید! این تنها درسی بود که تو این 5 روز تونستم بگیرم، توی پست قبلی گفتم بهتون که دو نفر رو با هم آشنا کردم و خدا رو شاکرم که از همون اول گفتم من هیچ شناختی از پسر ندارم و همه چی پای خودت! این رو به دوستم بارها گفتم، اما امروز بهم پیام داده که دیگه هیچوقت برای من دنیال شوهر نباش! که خودش هم میدونه نیت من فقط خیر بوده و خیر... کلا واسطه شدن دل شیر میخواد، سر نترس، اوضاع که گل و بلبل بود همه چی اوکی بود و من هم کاره‌ای نبودم! الا
از اینکه جنگِ گرم ، کِی میشود تمام
چندین هزار ، آدمِ بی باک ، در حذر اند
گفتند - قلب شما ضربان دارد - اینچنین
امواج سهمگینِ نفس ها در خطر اند
ماهی نمیشود ز آب گلالود گرفت
چون ماهیان تمام جهان ها در سفر اند
چیزی به دست نمی آورند معنویات
چون آیه های تمدن دنیا در گذر اند
صحبت درون - قالبِ جنگ - آزاد است
سرمایه های فکری دنیا  در هدر اند
در این جهان ، به دنبال وعده نباش
- در انجمن ، همه هم قول و هم نظر اند...
ترکیبات معجزه آسای عسلعسل یکی از بهترین موادی است که برای بدن خواص زیادی دارد،  علاوه بر این اگر با مواد دیگری ترکیب شود خواص آن چند برابر خواهد شد،  لیمو عسل یک داروی مفید برای سرماخوردگی است، زنجبیل و عسل معده درد را درمان می‌کند، میخک و عسل دندان درد را رفع می‌کند؛  شیر،پرتقال و عسل نرم کننده پاشنه پا و عسل و به همراه ماست بهترین ترکیب برای درمان جوش به شمار می‌رود، عسل و دارچین بوی بد دهان را رفع می‌کند.

ادامه مطلب
دست بردار !
از رابطه ها و آدم هایِ اشتباه ، از تلاش هایِ بی فایده و تنش هایِ بی نتیجه ...
نه آدم ها عوض می شوند ، نه همه چیز ، همانی می شود که تو می خواهی !
بیخیالِ نداشته هایی که چون - دست نیافتنی اند - ، خواستنی شده اند ،
و بیخیالِ آدم هایی که جز ترسِ از دست دادنشان ، دلیلِ موجهی برایِ نگه داشتنشان نیست !
گاهی باید تمامِ حاشیه ها را دور ریخت و رویِ داشته ها تمرکز کرد .
همان هایی که چون خیالت از داشتنشان راحت بود ، از دایره ی توجهت خارجشان کردی !
باید ز
پرنیان های عزیز گذشته، سلام.
الانی که دارم برایتان این نامه را مینویسم، پانزده سال و شش ماه و پنج روزمه.
تا جایی که میدانم شماها به من و به من های بعدی خیلی نامه نوشته اید. نامه هایتان را خوانده ام و جمله ی " برتری‌یی که من نسبت به تو دارم این است که میتوانم هرچه میخواهم بهت بگویم اما تو نمی توانی پاسخ من را بدهی چون راه برگشتی وجود ندارد"تان را دیده ام :) خب! میبینیم که دارد و من دارم بهتان مینویسم :)
پرنیان شش ساله: وقتی داری از حیاط به مهد کودکت م
کمر درد می‌تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و افراد را از انجام دادن فعالیت‌ها و کارهای روزانه بازدارد. بسیاری از افراد هنگام مواجهه با درد کمر معمولا شروع به ماساژ دادن کمر خود می‌کنند و نمی‌دانند که با این کار ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب برسانند. رفلکسولوژی پا روش درمانی معروفی است که می‌تواند کوفتگی، گرفتگی و دردهای کمر را درمان کند. این روش شامل ماساژ دادن نقاطی از پا می‌شود. آن دسته از دردهای کمر که نامشخص بوده و بر اثر آسی
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
حل مسئله از فصل هندسه
سوال دو صفحه 52 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
اجتماعی
چک کردن فعالیت ها و کاربرگ ها
امادگی برای جلسه بعد

سوم
ورزش
تدریس حرکت پاشنه پنجه
تحقیق 5 صفحه دست نویس (اختیاری کسانی که نمره کم دارند)

چهارم
معارف
بررسی درس هشتم
امادگی برای جلسه بعد
 میگفتند تنهایی هم عالمی دارد اما من میگویم نه !من میگویم تنهایی خوب نیست ..تنهایی آدم را افسرده میکند ..حساس و زود رنج میکند می گویم به تو که تنها نباش هیچ وقت از زندگیت ..همیشه هم که آدم نباید سر سنگین و عاقلانه رفتار کند..گاهی باید دیوانه باشی الکی سرِ موضوعی الکی بخندی بعد آه عمیقی از ته دلت بکشی و بگی همین ؟ زندگی همینِ که من انقدر سخت میگیرمش ؟همین امروزه که امتحانم را بد داده باشم بعد هی حرص و جوش بخورم که چرا اینجور و اونجور؟زندگی اما همه
کفش زنانه مجلسی با پاشنه کوتاه 5 سانتی متری
در دو رنگ مشکی و کرم
با رویه چرم طبیعی گاوی و زیره رابر
مناسب برای استفاده روزانه در محیط های اداری و رسمی یا در مجالس و مهمانی های رسمی یا خانوادگی
کد رنگ مشکی :  24403035
کد رنگ کرم : 24453035
مشاهده و خرید
برای مانتو مجلسی چه رنگ هایی مناسب است؟سفیدکرمیصورتی کمرنگآبی کمرنگلیموییمانتوهای
رنگ روشن برای مجلس بسیار مناسب هستند مخصوصا اگر بلند و کار شده باشند،
مانتوهای آستین کلوش و بلند وقتی با کفش پاشنه بلند ست شوند استایل فوق
العاده ای به شما
میدهند.

ادامه مطلب
زندگی کردن با میخچه یکی از سخت‌ترین و دشوارترین مشکلات روی زمین است. بی‌شک کسی دوست ندارد با یک میخچه دردناک در خیابان قدم بزند یا برای انجام کارهای روزانه خود از این سر شهر به آن سر شهر برود. میخچه یکی از مشکلات رایجی است که بیشتر انسان‌ها دست کم یک‌بار آن را در طول زندگی تجربه می‌کنند.میخچه در نقاط مختلف پا به ویژه در ناحیه انگشتان و مفاصل آن دیده می‌شود.درحقیقت میخچه واکنشی است که پوست بدن در برابر فشارهایی قرارمی‌گیرد .
که به صورت مست
با نیمه عاشق ها ننشین. به نیمه رفقا اعتماد نکن. نصفه نیمه زندگی نکن. نصفه نیمه نمیر. نصفه نیمه امیدوار نباش. برای کسی که نصفه نیمه گوش می دهد نخوان. نصف جواب را انتخاب نکن. روی نیمه ای از حقیقت پافشاری نکن. رویای نصفه نیمه نخواه و نصفه نیمه امیدوار نباش. تا انتهای سکوتت ساکت باش و به حرف که آمدی تمام حرفت را بزن. سکوت نکن که حرف بزنی و حرف نزن که سکوت کنی. نصف، همان چیزی است که تو را میان آشنایانت غریب جلوه می دهد. اگر رضایت داری کاملا راضی باش و اگر
آقای: من امشب خیلی پاهام درد می‌کنه، تسنیم، دو سه ساعت پامو لگد کن!
تسنیم: دو ساعت من لگد می‌کنم، سه ساعت مهندس؛ قبوله؟
مهندس: من خودم پاهام درد می‌کنه، اول باید بیای پاهای منو لگد کنی!
تسنیم: طبق قانون سوم نیوتون، هر کنشی را واکنشیست، برابر و در خلاف جهت. یعنی اگه پای آقایو لگد کنی، انگار آقای هم پای تو رو لگد کردن.
مهندس: 0_0
مرحوم نیوتون: O_O
تسنیم: ^_^
جوجه به یه موجودی؟ میگه "گورگابه"، انقد کیف داره :) جوجه کیست؟ یه دختر جسور و جلب و تیز و فرز و زو
یادته همیشه می گفتم دوس دارم از دور ببینمت؟ بعد تو لجباز می شدی.مثل همه ی دیوونه ها...پیشونی ت رو می ذاشتی رو پیشونی م.چشمای مشکی ت می اومد جلوی چشمام... می گفتی حالا از دور منو ببین. بعد من چشمات رو نگاه می کردم.تو چشمات خودم رو می دیدم. یه بچه ی شَر بودم که میخ و چکش به دست،تو چشمات حرکت می کردم.می‌خواستم‌ برم تو قلبت اسمم رو حک کنم.مثل بچه ای که رو میز چوبی مدرسه ش اسمش رو با تیغ مداد تراش حک می کنه. که بگه ایها الناس اینجا برای منه. کسی نیاد جای من

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها